گروه: اخبار استان خبر: 133772 / تاریخ انتشار : 1398/4/31 ساعت : 18:41

اجرای طرح شهید بهنام محمدی در 53 مدرسه استان/مربیان آموزشی به مشهد مقدس اعزام می شوند

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان گفت: طرح اعتلای بسیج دانش اموزی در 53 مدرسه استان اجرا می شود.

مسئول سازمان بسیج  دانش آموزی استان در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: در اردیبهشت  ماه سال 97 سازمان بسیج دانش آموزی طرح اعتلای بسیج دانش آموزی را تحت عنوان شهید بهنام محمدی با هدف پیوند عمیق بین خانه ، مدرسه و مسجد با همکاری مجموعه سپاه و اموزش و پرورش اجرایی کرد.

 

صالحی نیا افزود: در استان 53 مدرسه بعنوان مدرسه هدف شناسایی شد و به ازای هر مدرسه هدف سه مربی شناسایی ، آموزش و سامان  دهی شد.

 

وی گفت: این مدیران با توجه به توانمندی های خود و آموزش های کسب شده ارتباط صمیمی با دانش آموزان برقرار کردند و پیش از سال تحصیلی آنها را به مساجد متصل کردند.

 

مسئول سازمان بسیج  دانش آموزی استان تصریح کرد: ما در سازمان بسیج دانش آموزی از فرصت  تابستان استفاده کردیم و برای بیش از 50 مربی استان دوره آموزشی چهار روزه تربیتی و تشکیلاتی را در پایتخت معنوی ایران یعنی مشهد مقدس برگزار کردیم که روز پنج شنبه اولین کاروان خواهران اعزام شد.

 

صالحی نیا در پایان ضمن تشکر از همکاری های آموزش و پرورش استان، حوزه علمیه و جامعه دانشگاهی گفت: امیدواریم این مربیان با همکاری فرهنگیان و خانواده ها، دانش آموزانی اهل علم و آگاهی و در طراز انقلاب اسلامی تربیت کنند که ادامه دهنده راه 464 شهید دانش آموز استان باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.