گروه: اخبار استان خبر: 133691 / تاریخ انتشار : 1398/4/30 ساعت : 13:35

بهمئی شهرستان سبز امنیتی استان کهگیلویه و بویراحمد/ساختمان نیروی انتظامی بهمئی چشم انتظار حمایت خیرین امنیت ساز

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی در دیدار با امام جمعه شهرستان، به تشریح وضعیت امنیتی شهرستان و لزوم حمایت خیرین امنیت ساز پرداخت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی به همراه تعدادی از پرسنل خود ظهر امروز با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

سرهنگ سید نوراله تقوی نژاد در این دیدار گفت: با وجود اینکه چندسال از قدمت شهرستان  بهمئی می گذرد  اما خیلی از ادارات با محدودیت و کمبود ساختمان اداری مواجه هستند که نیروی انتظامی شهرستان هم شامل این ادارات است.

 

 

 

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه خیرین امنیت ساز تاکنون کمک شایانی به نیروی انتظامی در سراسر کشور داشته و دارند، انتظار داریم در شهرستان بهمئی هم این حمایت ها صورت گیرد.

تقوی نژاد خاطرنشان کرد: مسئولان باید با سعه  صدر فرهنگ سازی کنند  تا هم ظاهر ادارات زیباسازی شود و هم تغییراتی که لازم است در حوزه کاری و نیروی انسانی اعمال شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در ادامه گفت:بهمئی از لحاظ امنیت یک شهرستان سبز است  و محله  معروف چه از لحاظ نا امنیتی و چه از لحاظ توزیع مواد مخدر در شهر لیکک نداریم.

تقوی نژاد تصریح کرد: گستردگی و پیگیری مطالبات مردم خیلی بالاست و به همین خاطر در بخش بهمئی گرمسیر به مرکزیت سرآسیاب یوسفی مشکل استقرار پاسگاه حل شد که به زودی راه اندازی می شود.

 

 

وی افزود: فعلا منتظر سازماندهی نیروی های انتظامی هستیم و با قول و مساعدتی که سردار انصاری، فرمانده انتظامی شهرستان به ما دادند، به زودی این پاسگاه سرآسیاب راه اندازی می شود.

تقوی نژاد با تقدیر از مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان، گفت: این اداره  با واگذاری ساختمان اداری خود در سرآسیاب یوسفی برای احداث پاسگاه همکاری خوبی داشت و وقتی نیت خیر در کار باشد، کارها روی زمین نمی ماند.

وی افزود: انتظار داریم امام جمعه شهرستان در بحث عقیدتی وسیاسی،بصیرت افزایی کارکنان وخانواده های آنان وآشنایی به مسائل سیاسی -اجتماعی با نیروی انتظامی شهرستان همکاری داشته باشد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی درپایان گفت: بسیار خوشحالیم که تعامل خوبی با امام جمعه،ستاد اقامه نماز جمعه و ادارات در شهرستان بهمئی داریم که این تعامل می تواند در استان کم نظیر باشد و همین امر سبب خدمت رسانی بهتر و محسوس تر به مردم می شود.

امام جمعه شهرستان بهمئی  در این دیدار با تقدیر و تشکر از حضور پرسنل نیروی انتظامی، گفت:همت و انگیزه کاری مهمترین شاخص کار نیروی انتظامی بوده و این همت به صورت محسوس در بهمئی وجود دارد.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین افروغی با بیان اینکه رضایت مندی عمومی در بین مردم شهرستان از نیروی انتظامی وجود دارد و این رضایت در حال افزایش است که از این بابت خدا را شاکریم و با تحولات عمیقی که در دستگاه قضا در حال شکل گیری است، نوع نگاه ها،سیاست ها و عملکرد باعث امیدواری بین مردم می شود، به همین منوال در نیروی انتظامی هم  به طور یقین چنین نگاهی وجود دارد.

افروغی تصریح کرد: مؤلفه های گوناگونی برای اجرای قانون و عدالت وجود دارد که یکی از آنان نیروی انتظامی است و این نیرو در حوزه خود موفقیت های خوبی داشت.

 امام جمعه شهر لیکک در پایان گفت:نیروی انتظامی سیاسی بازی نکنند اما به مسائل سیاسی برابر قانون و وظیفه ورود کنند.

تصاویر بیشتری از این نشست را در ادامه مشاهده کنید:

 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.