گروه: اخبار استان خبر: 133664 / تاریخ انتشار : 1398/4/30 ساعت : 19:54
نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی:

پل لنده به تراب گلوگاه اصلی محور دهدشت به پاتاوه است/ تخصیص اعتبار64میلیارد تومانی برای جاده لنده به تشان+ تصاویر

عدل هاشمی پور گفت: پل لنده به تراب گلوگاه اصلی محور دهدشت به پاتاوه است که در برقراری ارتباط شهرستان لنده به کهگیلویه می تواند خیلی مثمرثمر باشد که در ادامه نیز به محور لنده – تراب- و پاتاوه به یاسوج نیز متصل خواهدشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس   نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در بازدید از روند اجرایی پل لنده به تراب با اشاره به پیشرفت خوب این پروژه گفت: سال گذشته حدود 14میلیارد تومان اعتبارات شهرستان لنده از محل توازن و سایراعتبارات بود که امسال بیش از 21میلیارد تومان شده است.

 

وی افزود: راه یکی از مهمترین و اساسی ترین مباحث در توسعه جامعه به خصوص مناطق محروم است که توجه به زیرساخت های جاده ای همواره از دغدغه های ما در جهت خروج از بن بست لنده است.

 

عدل هاشمی پور تصریح کرد: یکی از مهمترین مباحث در کمیته برنامه ریزی شهرستان لنده توجه ویژه  به بخش حمل و نقل و راه های شهرستان بود که پروژه پل تراب یکی از این موارد مهم است.

 

وی تاکیدکرد: در بازدیدی که از پروژه پل لنده به تراب صورت گرفته روند اجرای پروژه به همت پیمانکار پروژه قابل تقدیر است و امیدواریم هرچه سریعتر تیرک ها و عرشه اصلی پل به منطقه منتقل شوند.

 

نماینده مردم شهرستان های چهارگانه کهگیلویه بزرگ گفت: پل لنده به تراب گلوگاه اصلی محور دهدشت به پاتاوه است که در برقراری ارتباط شهرستان لنده به کهگیلویه می تواند خیلی موثر باشد که در ادامه نیز به محور لنده-تراب-پاتاوه و یاسوج نیز متصل خواهد شد.

 

هاشمی پور اظهارکرد: انتظار داریم راه و شهرسازی از تمام منابع خود نسبت به تکمیل این پل همت به خرج دهد تا بتوانیم تا پایان سال شاهد افتتاح آن باشیم تا مردم منطقه نیز از مزایای این پل بهره لازم را ببرند.

 

وی اظهارکرد: خاکبردی و ایجاد ابنیه فنی در مسیر جاده باید همزمان اجرایی شوند تا شاهد تسریع در خدمات باشیم که نیازمندحمایت بیشتر مسئولان حوزه راه و شهرسازی است.

 

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با اشاره به محور لنده به روستای الگن در بخش قلعه  رئیسی گفت: محور لنده به روستای الگن در بخش قلعه رئیسی یکی از محورهای مهم است که سه ماه پیش مجوزی جهت ادامه کار گرفته شد و امسال نیز در کمیته برنامه ریزی اعتباری برای آن تخصیص یافت که امیدواریم جاده های بین بخشی در مسیر خود قرار گیرد.

 

وی گفت: محور لنده به تشان یکی از مهمترین محورها است که باعث اتصال بنادر جنوبی به مرکز کشور خواهد شد که امسال بحث بازنگری در مسیر داشتیم که بیش از 50میلیارد تومان مناقصه دارد که 14میلیارد تومان نیز برای سال98 اعتبار تخصیص دادیم که عملیات اجرایی آن پس از انتخاب پیمانکار شروع خواهد شد.

 

هاشمی پور در ادامه گفت: تامین آب شرب شهرستان لنده  از محل سد کوثر در حال اجراست که امیدواریم بتوانیم در کوتاه ترین زمان آبی پایدار و مطمئن را به دست مردم این شهرستان برسانیم.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده کنید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.