گروه: اخبار استان خبر: 133592 / تاریخ انتشار : 1398/4/29 ساعت : 08:27

یک فتنه گر مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان میشود؟/آزمون سنگین استاندار جدید در عمل به وعده هایش/کدام نماینده مجلس از خطوط نظام عبور کرد؟

استاندار جدید استان که اکنون در رینگ فشار سیاسی احزاب قرار گرفته است در آزمونی بسیار بزرگ قرار گرفته است و باید هرچه سریعتر تکلیف خود را مشخص کند!

به گزارش پایگاه تحلیلی و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی - چند مدتیست که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با سرپرست اداره میشود و هنوز پس از دهبانی پور گزینه های فراوانی برای تصدی این مسئولیت معرفی شده اند.

 

هنوز چند صباحی از داستان حضور حاشیه ساز خانم مدیرکل بوشهری نگذشته است که خبرها حکایت از حضور یک گزینه فتنه گر برای تصدی این مسئولیت در استان دارد.

 

گزینه ای که نظام و انقلاب را قبول ندارد و هر از چندگاهی با تشویش فضای غالب جامعه سعی دارد از آب گل آلود به نفع خود ماهی بگیرد.

 

این فرد که سابقه وی برای همه شناخته شده است اگر در راس مدیریت این اداره کل قرار بگیرد دیگر باید فرهنگ اصیل لری و فرهنگ اسلامی را به تاراج رفته بدانیم.

 

وی که در غائله های مختلف علیه نظام حضور موثری داشته است اکنون بشدت از مرکز در تکاپو است که طی هفته جاری حکم مدیرکلی خود را دریافت کند.

 

اما چند نکته جالب در این میان وجود دارد که باید به آن بدون واهمه پرداخت و دستگاه های نظارتی به آن ورود کنند:

استاندار جدید استان که اکنون در رینگ فشار سیاسی احزاب قرار گرفته است در آزمونی بسیار بزرگ قرار گرفته است و باید هرچه سریعتر تکلیف خود را مشخص کند، قطعا اگر چنین موضوعی رخ دهد مردم و امت حزب الله قاطعا در مقابل وی قرار خواهند گرفت و از همین ابتدا قافیه را همچون برخی از استانداران استان باخته است و جایگاهی در میان مردم نخواهد داشت و در این میان خود کرده را تدبیر نیست!

 

دوما گفته می شود برخی اجماع میان نمایندگان استان بروی این فرد صورت گرفته است و اگر چنین چیزی قطعیت داشته باشد، قطعا مصداق حمایت از فتنه در نظام جمهوری اسلامی شناخته می شود و از هم اکنون دستگاه های نظارتی در رد یا تایید صلاحیت این افراد ملاحظاتی را رعایت خواهند کرد.

 

این رسانه قویا آماده شنیدن نظرات نمایندگان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این باره است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 7 نظر
علیرضا
1398/4/29 - 13:15
حاکم ششهری که مرغابی بو د ....
rateup 3
 ratedown 1
اداره راه
1398/4/29 - 13:18
ای همه خلاف وابی ای هم سرش
rateup 3
 ratedown 1
فرهنگ و ارشاد؟
1398/4/29 - 13:27
آقای ر ت منظورتونه؟
rateup 5
 ratedown 4
موسی
1398/4/29 - 15:30
خدا لعنت کند این فتنه گران را که هر موقع به نفع شان هست با نظامند و هر موقع بنعشان نیست علیه نظامند
rateup 7
 ratedown 2
ناشناس
1398/4/31 - 18:22
.... به هیچ وجه مدیرکلی ارشاد را نخواهد دید...
rateup 2
 ratedown 1
ناشناس
1398/5/2 - 14:21
دستگاه های امنیتی اگر واقعا نگهبان و حامی ارزش های نظام مقدس اسلامی هستند نباید در مقابل این افراد و کسانی که به دنبال مسئولت دادن به این افراد هستند کوتاه بیایند. جناب استاندار هم اگر ادعای ولایت مداری دارند نباید اجازه دهند چنین اتفاقی صورت بگیرد و یک فرد حامی فتنه مسئولیت نهاد مهمی چون فرهنگ و ارشاد را بر عهده بگیرد.
rateup 3
 ratedown 1
ناشناس
1398/5/2 - 15:52
مطمئن باشید مدیرکل نخواهد شد.گزینه جدید از طرف وزارتخانه و باهماهنگی استان بزودی معرفی خواهد شد.
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.