گروه: اخبار استان خبر: 133411 / تاریخ انتشار : 1398/4/26 ساعت : 12:15

رئیس جدید بنیاد شهید گچساران منصوب شد/رئیس سابق نیامد!

صبح امروز در مراسمی با حضور معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران استان و جمعی از مسئولین شهرستانی،سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران معرفی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،صبح امروز در مراسمی با حضور معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران استان و جمعی از مسئولین شهرستانی ، سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان معرفی شد.

 

در این آیین که در بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران برگزار شده بود، از خدمات ارزشمند "سیروس باوی" تجلیل و "گشتاسب خلیلی پور" به عنوان سرپرست جدید این بنیاد منصوب شد.

 

احمد بهرامی ،معاون فرهنگی بنیادشهید وامورایثارگران کهگیلویه وبویراحمد در این آیین اظهارکرد: باید بپذیریم جابجایی، بهبود و تغییر در یک سازمان نشانه حیات و پویایی آن سازمان است،جابجایی‌های مدیریتی آزمون مهمی هستند و مدیریت عرصه و میدانی برای امتحان و آزمون است و بعضی از ظرفیت‌های افراد تنها در عرصه مدیریت بروز و ظهور پیدا می‌کند و جابجایی‌های مدیریتی عنصری فعال‌کننده برای این ظرفیت‌هاست.

 

وی ضمن تقدیر از خصوصیات اخلاقی، تعهد، اخلاص و تلاش بی وقفه سیروس باوی رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بدون شک ایشان با بهره‌مندی از سرمایه اجتماعی و اعتماد و رضایت جامعه ایثارگری خدمت کردند و تبریک ما به جناب آقای خلیلی پور به خاطر توفیق مسئولیت، اعتماد و اطمینان و رضایت جامعه ایثارگری است.

 

بهرامی در پایان خطاب به کارکنان بنیادشهید گچساران و جامعه ایثارگران این شهرستان ، گفت: تحمل این بار سنگین با همکاری شما و همیاری و همدلی امکان‌پذیر می‌شود و کمک، همت، اعتماد و مردانگی شما قشر عزیز جامعه می‌تواند این مسیر را برای برادر بزرگوارمان هموار کند.

 

گفتنی است سیروس باوی، رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران در این مراسم غایب بود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.