گروه: اخبار استان خبر: 133404 / تاریخ انتشار : 1398/4/27 ساعت : 13:20

مالک نساجی: جدی پای کار ایستاده ام

مالک جدید نساجی با حضور در تمرین این تیم رسما کارش را آغاز و وعده داد مشکلات این باشگاه را حل کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ورزش سه و به نقل از باشگاه نساجی مازندران، محمد اژدری عصر امروز با حضور در اردوی تیم نساجی در کردان کرج با عنوان اینکه ما تنها ۲۱ روز است که باشگاه را تحویل گرفته‌ایم، اظهار کرد: در این مدت سعی کردیم بدون هیچ وقفه‌ای کارهای‌مان را به نحو احسن پیش ببریم.

 

وی افزود: با پیشنهاد آقای قنبری، بدون هیچ شیله‌پیله‌ای و تنها با هدف خدمت وارد عرصه فوتبال شدم و مهم‌ترین هدفم شادی دل مردم است و تا جایی که از دستم بربیاید، برای سربلندی باشگاه نساجی تلاش خواهم کرد.

 

مالک باشگاه نساجی مازندران خاطرنشان کرد: حواشی زیادی طی این مدت برای ما ایجاد شد و انرژی فراوانی را از ما گرفت ولی الحمدلله به‌طور جد پای کار ایستاده‌ام.

 

 

اژدری ادامه داد: طی این مدت با مسئولان مازندران، جناب استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان، نمایندگان مجلس و همچنین برخی از مدیران فوتبالی مشورت کردم تا بتوانم برنامه‌ریزی درستی برای ادامه کار داشته باشم.

 

وی تصریح کرد: نساجی قدمتی ۶۰ ساله دارد، یعنی زمانی که ما نبودیم، این باشگاه تاسیس شد، نباید با حب و بغض‌ها و خودخواهی‌ها نساجی بازیچه شده و به احساسات مردم بی‌احترامی شود.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.