گروه: اخبار استان خبر: 133371 / تاریخ انتشار : 1398/4/25 ساعت : 20:49
دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده با رئیس بهزیستی مطرح شد:

آمادگی سپاه برای ساخت مسکن معلولان/کاظمی: سپاه پاسداران پیشگام حرکت های جهادی و عام المنفعه در کشور است+تصاویر

همزمان با چهارمین روز از هفته بهزیستی فرمانده و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج لنده با حضور در اداره بهزیستی شهرستان لنده با رئیس و کارکنان این اداره دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از خبرلنده، همزمان با چهارمین روز از هفته بهزیستی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده و همکارانش با حضور در اداره بهزیستی این شهرستان از خدمات رئیس و همکاران اداره بهزیستی قدردانی کردند.

 

در این دیدار سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری با تبریک هفته بهزیستی و با اشاره به رسالت سترگ خدمت به حساس ترین قشر جامعه گفت: حقیقتاً خدمت به جامعه معلولین، یک کارجهادی و خدمتی صادقانه است که احساس می کنیم مورد تحسین ویژه خداوند است.

 

وی افزود: بدون شک انجام امور مربوط به معلولان و نیازمندان در جامعه از قداست و ارزش بسیار بالایی برخوردار است که رسالت و سنگینی کار برای این قشر از جامعه را نیز دو چندان می کند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد:تکریم معلولان آن هم با شرایط های متفاوت جسمی و ذهنی یک کار دشوار است که حقیقتاً اکرام و تکریم آنان نیازمند صبر و شکیبایی است که کارکنان بهزیستی حقیقتاً این شاخصه مهم را در برخورد با جامعه هدف خود کاملا رعایت می کنند و این قابل تحسین است.

 

مختاری اظهارکرد: اجرای تفاهم نامه ساخت مسکن توسط قرارگاه سازندگی سپاه برای معلولان خدمتی ارزشمند از سوی سپاه پاسداران به جامعه معلولان کشور است که از همین جا آمادگی خود را برای تحقق این امر در شهرستان لنده اعلام میکنیم.

 

در ادامه نیز نورعلی کاظمی با قدردانی از حضور فرمانده و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: امروز چشم و چراغ ملت به سپاه است و هر اقدامی که سپاه در راستای ارتقای امنیت وخدمت به جامعه بردارد همواره مورد تحسین اقشار و گروه های مختلف سیاسی است.

 

وی افزود: سپاه در هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در میادین مختلف ثابت کرد که بازوی توانمند نظام و رهبری است و در خط کمک به مردم در حوادث و بحران ها است.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: امروز سپاه پاسداران پیش قراول نهضت و جهاد عام المنفعه در کشور است و هرجا بحرانی هست سپاه یک پای ثابت آن است و این حضور آگاهانه و داوطلبانه است که امید را در دل های ملت روز به روز زنده و پویا می کند.

 

کاظمی در ادامه اظهارکرد: آموزش، آگاه سازی و فرهنگ سازی خانواده جهت کاهش نرخ معلولیت ها و آسیب های اجتماعی مهمترین رویکرد بهزیستی است که با اجرای دوره های مختلف آموزشی و پیشگیری همواره بر این اصل غیر قابل انکار تاکید می شود.

 

وی اظهارکرد: تامین مسکن جامعه هدف بهزیستی از مهمترین دغدغه های مهم ما است که باید با تلاش و همت و همکاری سایر ارگان های مسئول به خصوص قرارگاه بسیج سازندگی  سپاه پاسداران بتوانیم گوشه ای از این مشکلات را حل کنیم.

 

تصاویر این دیدار را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.