گروه: اخبار استان خبر: 133370 / تاریخ انتشار : 1398/4/25 ساعت : 18:47
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

تکذیب خبر پلمپ کارخانه آرد و نشاسته کوثر یاسوج/معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی: بین کار نکردن تا پلمپ زمین تا آسمان فاصله است

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: اگر اختلاف نظر و ایرادی وجود داشته باشد کارشناس ما اعلام می کند که کارخانه کار نکند نه این که پلمپ شود؛ بین کار نکردن و پلمپ شدن زمین تا آسمان فاصله وجود دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرعامل کارخانه آرد و نشاسته کوثر یاسوج در گفتگو با این پایگاه خبری خبر مربوط به پلمپ این کارخانه را تکذیب کرد.

 

اکبری گفت: روز گذشته بازرسان از این کارخانه بازدید کردند و مشکلی وجود نداشت و هم اکنون نیز مشغول به کار هستیم.

 

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در گفتگو با صبح زاگرس گفت: امروز از رسانه ای با بنده تماس گرفتند و گفتند آیا کارخانه را پلمپ کردید که در جواب گفتم چنین چیزی نیست ، ما به کارخانه اعلام کردیم که شرایط و ضوابطی وجود دارد که اگر رعایت نکردند تذکر می دهیم و اگر در مرحله بعد به تذکر ما عمل نکنند به مسئول فنی کارخانه اعلام می کنیم کار نکنند.

 

قائدی افزود: اگر اختلاف نظر و ایرادی وجود داشته باشد کارشناس ما اعلام می کند که کارخانه کار نکند نه این که پلمپ شود؛ بین کار نکردن و پلمپ شدن زمین تا آسمان فاصله وجود دارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.