گروه: اخبار استان خبر: 133324 / تاریخ انتشار : 1398/4/25 ساعت : 18:12
گزارش مردمی

گلایه ساکنان محمود آباد یاسوج از قطعی مکرر آب و قول مساعد مدیر عامل آب و فاضلاب استان+تصاویر

مدیرعامل آب و فاضلاب استان گفت: عملیات ساخت و ساز در منطقه محمود آباد سبب شکستگی لوله آب آشامیدنی شد، که بعد از این موضوع همکاران با حضور در منطقه و تعویض لوله ها سعی بر حل مشکل کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از بویرخبر؛ در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر قطعی و مشکلات آب در منطقه محمود آباد یاسوج شنیده شد، این موضوع واکنش هایی را از سوی مردم در بر داشت.

 

بایداشاره کرد در منطقه محمود آباد لوله ی آب دچار شکستگی شده بود، از طرفی منطقه ذکر شده دارای کاربری فضای سبز بوده و با خرید زمین مذکور کاربری آن به مسکونی تغییر می کند، و همین موضوع سبب می شود مالک زمین درصدد خاکبرداری باشد اما این موضوع سبب شکستگی لوله آب در آن منطقه شده و ساکنان دچار مشکلات متعدد از جمله قطعی آب می شوند.

 

در همین خصوص صحبت هایی مبنی بر لوله  گذاری مجدد به منظور انتقال آب به منطقه راهنمایی مطرح بود که از طریق گفت و گو با ساکنان منطقه پیگیر موضوع فوق و مشکلات آب در منطقه محمود آباد شده که مشروح آن در زیرآمده است:

 

محمودی از ساکنان منطقه محمود آباد شهر یاسوج گفت: لوله ای در محمود آباد واقع شده که برای سه بخش آبرسانی می شود اما به علت خاکبرداری برای ساخت و ساز لوله مورد نظر دچار شکستگی شد، بعد از شکستگی مسوولان آب و فاضلاب جهت رسیدگی به این مشکل آب را از صبح تا 12 شب قطع کردند.

وی بیان کرد: یکی از دلایل قطعی اب شکستگی لوله آب در این زمین بوده است و به علت اینکه مورد ترمیم و تعمیر قرار نگرفته است سبب مشکلاتی برای مردم می شود و این موضوع حدود یک هفته است که گریبانگیر مردم این منطقه است.

 

محمودی در خصوص لوله گذاری جهت انتقال آب به راهنمایی گفت: به علت کم آبی در این منطقه و نارضایتی مردم موضوع لوله گذاری و انتقال آب به راهنمایی متوقف شد.

 

از دیگر شهروندان ساکن در محمود آباد سفلی در خصوص مشکلات آب گفت: در چند روز گذشته آب در این منطقه از  ساعت 8 صبح تا 12 شب وجود نداشت و آن هم به دلیل شکستگی لوله آب در این منطقه بوده است.

وی بیان کرد: مسوولان آب و فاضلاب برای مشکل مورد نظر هرچند به محل مذکور آمدند و تلاش هایی صورت گرفت اما به طور کامل مشکل حل نشده است و هنوز لوله های آب نیاز به تعمیرات کامل دارد.

 

از دیگر شهروندان در این منطقه بیان کرد: مدت سه روز است که لوله آب واقع در منطقه محمود آباد دچار شکستگی شده است  که مشکلات نبود آب، آلودگی و به خطر افتادن سلامت مردم در نتیجه همین موضوع تهدید می شود.

 

از دیگر شهروندان و اهالی محمود آباد که درخواست داشت نام و نشانی از او منتشر نشود بیان کرد: به علت شکستگی در لوله آب محمود آباد سفلی، تجمع آب و به وجود آمدن حالت لجن زار و ایجاد خلاء در مسیر خط انتقال آب وجود دارد و همین موضوع سبب ایجاد امراض مختلفی برای ساکنان از جمله مشکلات گوارشی شده است، بنابراین از مسوولان مربوطه تقاضا داریم در هرکجا لوله های آب دچار شکستگی می شود سریع اقدام کنند تا منجر به مشکلات بعدی نشود.

 

یکی از ساکنان گفت: با شکستگی لوله آباد در منطقه محمود آباد سفلی مردم و ساکنان پیگیری های زیادی در این منطقه داشته، اما برای بررسی موضوع مورد نظر دیر اقدام شد، از طرفی از مسوولان تقاضا داریم به دلیل اینکه ممکن است آب آلوده با آب شهری ترکیب شود سبب تهدید سلامت مردم می شود، بنابراین باید هرچه سریع تر اقدام کنند.

 

 
 

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان در گفتگو با بویرخبر در این خصوص گفت: عملیات ساخت و ساز در منطقه محمود آباد سبب شکستگی لوله آب آشامیدنی شد، که بعد از این موضوع همکاران با حضور در منطقه و تعویض لوله ها سعی بر حل مشکل کردند.

 

پاسره بیان کرد: وجود آب تجمع یافته ناشی از تعمیر شبکه بوده است، که این موضوع نیز در اسرع وقت توسط همکاران برطرف خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
لیلا
1398/4/26 - 12:13
یه روزی هم میرسه که باید این مسئولین جواب بدن
rateup 0
 ratedown 0
فتاحی
1398/4/26 - 12:14
میخواست ابروشو درست کنه چشمشو کور کرد کارای مسئولین این شکلیه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.