گروه: اخبار استان خبر: 133243 / تاریخ انتشار : 1398/4/24 ساعت : 18:02
معاون اقتصادی استاندار در گفتگو با صبح زاگرس:

نارضایتی مردم از قیمت مسکن هشتگ #اجاره_خانه را ترند توئیتر کرد/متولیان مسکن پاسخگوی مطالبات مردم باشند

گوهرگانی گفت: این هشتک اجاره خانه به تقاضای زیاد جوانان بر می گردد به این دلیل که بتوانند فضای مسکونی با قیمت مناسب اجاره کنند.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،  گفت: وقتی نظارت مستمر و اصولی بر کاری نباشد خواه یا نا خواه هر صنفی که باشد قیمت هایشان بالا می رود چون که در هر صنفی یک سری افراد هستند که به صورت آنی  می خواهند یک روزه راه صد ساله را طی کنند بحث اجاره خانه نیز مستثنی از سایر کالاهایی که در بازار وجود دارد نیست.

 

جعفر گوهرگانی افزود: چون که شهر یاسوج مرکز استان است و آب و هوای خوبی دارد متاسفانه طیف وسیعی از شهروندان سایر شهرستان های استان به ویژه در حاشیه یاسوج سکونت پیدا می کنند بنابراین  اجاره خانه در یاسوج نیز بالا می رود.

 

وی گفت: صنف مخصوص آنها  باید بر این موضوع نظارت داشته باشند هر قسمتی از یاسوج که برویم می بینیم که ساختمان های مختلف تجاری مسکونی و ادارای در حال ساخت است و حتی برای خودم جای سوال است که برخی ها این پول ها را از کجا می اورند که اینقدر ساخت و ساز انجام می دهند.

 

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد  ادامه داد: قیمت ها گاهی در شهر یاسوج افسار گسیخته است شاید ساخت و ساز هم تاثیرگذار باشد و نسبت به قبل به دلیل افزایش مصالح ساختمانی کمتر شده باشد اما دلیل اصلی افزایش قیمت اجاره خانه ها این است که افراد زیادی وارد مرکز استان می شوند و می خواهند اینجا ساکن شوند.

 

گوهرگانی افزود: وقتی کلمه ای در فضای مجازی زیاد دنبال می شود و مخاطبان زیادی دارد قطعا با توجه به اینکه جوانان به دنبال خانه هستند و درامد کمی  دارند این موضوع را مطرح کردند.

 

وی گفت:  هشتگ #اجاره_خانه به تقاضای زیاد جوانان بر می گردد به این دلیل که بتوانند فضای مسکونی با قیمت مناسب اجاره کنند نارضایتی از بالا بودن قیمت اجاره خانه نیز یکی دیگر از دلایلی است که باعث شد این هشتک جزء ترندهای جهانی شود .

 

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد  تصریح کرد: صنف مربوطه و دستگاه هایی که متولی نظارت بر اجاره خانه ها هستند باید بیشتر پاسخگوی مردم باشند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.