گروه: اخبار استان خبر: 133161 / تاریخ انتشار : 1398/4/23 ساعت : 08:12

مرگ زن و شوهر سی سختی در پی سقوط در چاله برف

مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از فوت زن و شوهر به علت سقوط در چاله برف در گردنه بیژن در سی سخت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نوراله قنبری با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۹ و ۳۵ دقیقه بعد از ظهر شنبه ۲۲ تیرماه ۹۸ به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ یاسوج گزارش شد افزود: متاسفانه جان هر دو نفر (زن و شوهر)به علت سقوط در چاله برف و سرمای شدید و هیپوترمی از دست رفت.

 

مسئول روابط عمومی اورژانس استان با بیان اینکه به محض اعلام این خبر به مرکز ارتباطات یاسوج بلافاصله دو امبولانس از شهرستان سی سخت و جاده ای دشت بازار به محل حادثه اعزام شد ادامه داد: هر دو  در مسیر راه گردنه بیژن به آمبولانس های اورژانس تحویل داده شد.
 
 
قنبری با اشاره به اینکه  جاهایی از گردنه بیژن پوشیده از برف تا سه متر است افزود: هر دو به علت سرمای شدید در چاله برف و ریزش برف برروی انها دچار ایست قلبی شده بودند .
 
 
مسئول روابط عمومی اورژانس افزود: اطلاعات کسب شده حاکی از این است که بیشتر از نیم ساعت طول کشیده این زن و شوهر در زیر برف  توسط محیط بانان بیرون کشیده شوند و زمان تحویل به آمبولانس توسط تکنسین‌های اورژانس احیای قلبی شدند ولی متاسفانه به علت سردی دما بدن و افت شدید  دمای بدن(27 ) قبل از تحویل دادن به تکنسین ها ی اورژانس جان خود را از دست داده بودند.
 
 
وی با بیان اینکه هردو به درمانگاه سی سخت انتقال داده شدند افزود: بنابر اطلاعات کسب شده فوتی ها یک روحانی با همسرش بوده که جهت تفریح در آنجا رفته بودند  که در زمان  حادثه توسط چند نفر از محیط بانان  زیست دنا در چاله برف بیرون کشیده در مسیر تحویل اورژانس داده اند.
 
 
گفتنی است (زن و شوهر ) اهل منطقه کریک هستند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.