گروه: اخبار استان خبر: 133116 / تاریخ انتشار : 1398/4/22 ساعت : 13:01

تبلیغات دینی همراه با شادی و ورزش در مناطق محروم به شیوه روحانی خاص کهگیلویه و بویراحمدی+تصاویر

یک روحانی کهگیلویه و بویراحمد و بویراحمدی این روزها در فضای مجازی هم اقداماتش بر سر زبان هاست،با حضور در مناطق محروم به ایجاد شادی و نشاط در جامعه کمک می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ یک روحانی دیگر کهگیلویه و بویراحمدی این روزها در فضای مجازی هم اقداماتش بر سر زبان هاست،با حضور در مناطق محروم به ایجاد شادی و نشاط در جامعه کمک می کند.

 

حجت الاسلام سید کمال محمدی صفت که خود را روحانی خاص معرفی می کند، با تشکیل یک گروه جهادی خیریه به مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند و با راه اندازی بازی های دست جمعی و ساده،دادن هدیه به کودکان و تشویق به ورزش و بیان نکات احکام و اخلاقی، خنده و شاده را بر لب کودکان و حتی بزرگسالان می نشاند.

حجت الاسلام محمدی صفت در تازه ترین سفر خود در قالب اردوی 3 روزه گروه جهادی خیریه مردمی شهدا به بخش دیشموک  از توابع شهرستان کهگیلویه رفت.

این روحانی خاص به خبرنگار آوای ماغر گفت : این اردو همراه با برگزاری جشن های شادی روستا به روستا،  پخش مواد غذایی ، لباس و اسباب بازی به مدت 3 روز برگزار شد.

حجت الاسلام محمدی صفت با تاکید بر لزوم  بیان احکام و مسائل دینی بعنوان رسالت اصلی یک روحانی، گفت: در تمامی روستاها بعد از اجرای جشن شادی، کارگروه دینی تیم ما،  احکام شرعی و نکات اخلاقی و تربیتی را برای اهالی بیان و در پایان نماز جماعت برگزار می شود.

وی در پایان گفت: گروه جهادی ما هفت سالی است که در مناطق محروم لرستان، اهواز، کهگیلویه و بویراحمد به خصوص  بخش های محروم سرآسیاب یوسفی  و ممبی فعالیت جهادی دارد.

گفتنی است حجت الاسلام محمدی صفت از اهالی شهرک امام خمینی(ره) بخش مرکزی شهرستان بهمئی است.

بخشی از فعالیت های این روحانی خاص را در ادامه مشاهده کنید:

 

 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.