گروه: اخبار استان خبر: 133078 / تاریخ انتشار : 1398/4/21 ساعت : 12:35
#داغ های-مجازی:

هشتک #اجاره-خانه جزء 5 ترند برتر توییتر قرار گرفت/فریاد اجاره نشینان کهگیلویه و بویراحمدی جهانی شد+عکس

اجاره نشینان کهگیلویه و بویراحمد با ترند کردن هشتک #اجاره -خانه فریادش از عدم نظارت بر افزایش صعودی اجاره بها در استان را جهانی کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، روز گذشته فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه توییتر و اینستاگرام پر بود از مطالبی که درد و دل های اجاره نشینان مردم ایران و مردم کهگیلویه و بویراحمد را نشان می داد.

 

فصل تابستان است در کنار گرمی هوایی که وجود دارد بازار آنهایی که خانه اجاره می دهند نیز داغ است که متاسفانه رشد بی رویه اجاره بها در کهگیلویه و بویراحمد  باعث نارضایتی شدید در میان مردم شده است به گونه ای که رورز گذشته کاربران فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد هشتک#اجاره- خانه را جزء ترندهای برتر توییتر کردند.

 

 

وضعیت و گرانی اجاره بها از یک طرف و عدم نظارت بر تعیین قیمت در بنگاه های مشاور املاک در استان کهگیلویه و بویراحمد  از طرف دیگر  داد و  فریاد مردم کهگیلویه و بویراحمد را درآورده است و مردم خواستار نظارت بر بنگاه ها و اجاره بهای خانه ها هستند.

 

گفتنی است موضوعاتی یا توییت های که در زمینهٔ یا مبحث خاصی ارسال می شوند و دارای بیشترین مشارکت کننده در واحد زمانی روز باشد  با توجه به منطقه ای که انتخاب می شود در کنار پروفایل توییتر نمایش داده می شود.

 

ترندها یکی از پرکاربردترین ابزارهای توییتر به حساب می آید به خصوص در زمینهٔ اطلاع رسانی یا خبررسانی از طریق توییتر و معمولاً ترندهای مهم و روز و سرتیتر خبرها در جستجوهای گوگل به طور اختصاصی نمایش داده می شوند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
نعمت
1398/4/21 - 17:06
نظارتی بر اجاره بها وجود ندارد و دستگاههای نظارتی وبازرسی علافند
rateup 0
 ratedown 0
نعمت
1398/4/21 - 17:06
نظارتی بر اجاره بها وجود ندارد و دستگاههای نظارتی وبازرسی علافند
rateup 0
 ratedown 0
asad
1398/5/4 - 23:07
یعنی دولت و مجلس زورشون به دلالان و بنگاهها و صاحبین خونه میرسه اصلا فکر نمیکنم دولت چنین قدرتی داشته باشه اگر دولت و مجلس با قدرت در برابر بنگاهها و صاحب خانه های سوءاستفاده چی نایسته هرج و مرج میشه باید بنگاههای غیر قانونی و بدون مجوز باید فورا تعطیل بشوند چون متاسفانه آتیش بیار معرکه بنگاهها هستند که مدام در گوش صاحبان خونه ها میخونند گرفتن مالیات هم باید مبلغ بالا باشه که مجبور به فروش و یا رهن و اجاره خونه بشن و منازل مسکونی رو احتکار نکنند در کشورهای اروپایی برای داشتن منزل مسکونی دوم باید تا ۷۰ درصد قیمت خانه دوم رو مالیات بپردازند به همین خاطر کسی خونه ی دوم ویا به قول نماینده تهران ۷۰۰ یا ۲۵۰۰ منزل مسکونی ندارند در مورد افزایش ۳۰ درصدی که دولت میگه صاحب خانه اجازه اضافه کردن دار
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.