گروه: اخبار استان خبر: 133050 / تاریخ انتشار : 1398/4/21 ساعت : 15:58
مهمترین مطالبه مردم از استاندار کهگیویه و بویراحمد:

مبارزه با استخدام های فله ای در ادارات/عدم تاثیر پذیری از نمایندگان در عملکردها/ ایجاد وحدت بین گروه های سیاسی را استاندار پیگیری کند

یکی از موضوعاتی که مدیریت ارشد استان می تواند در امور کاری خود لحاظ کند، توجه به خواسته ها و پیگیری مطالبات مردم است، در همین خصوص اقشاری از مردم نظرات خود را در همین خصوص بیان کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛به نقل از بویرخبر؛  یکی از موضوعاتی که مدیریت ارشد استان می تواند در امور کاری خود لحاظ کند، توجه به خواسته ها و پیگیری مطالبات مردم است، در همین خصوص اقشاری از مردم نظرات خود را بیان کردند.

 

یکی از جوانان شهر یاسوج گفت: توجه به جوانگرایی در عزل و نصب های مدیران توسط استاندار باید مورد پیگیری قرار گیرد، خصوص اینکه مشاهده می شود در بدنه مدیریت استان افراد مسن دیده شده و باید عرصه و میدان را در اختیار جوانان قرار دهند.

 

 
 

از دیگر افراد و شهروندان یاسوجی گفت: یکی از موضوعاتی که در ادارات مشاهده می شود، وجود روابط و پارتی  و ناندیده گرفتن قانون است، که امکان حل این موضوع از طریق شناسایی افراد متخلف به وسیله بازرسان امکان پذیر خواهد بود.

 

 

دیگر فرد هم استانی گفت: یکی از موضوعاتی که می تواند سبب رشد استان شود توجه به وحدت بین گروه های سیاسی بوده، که استاندار باید این موضوع را مورد پیگیری قرار دهد و از موضوعات وحدت آفرین در استان حمایت کند.

 

 

یکی از اقشار فرهنگی استان گفت: آقای کلانتری باید تفکیکی بین وظایف دوقوه مقننه و مجریه ایجاد کند و بدون تاثیر پذیرفتن از نمایندگان استان، تشکبلات اجرایی دولت را در استان پیاده سازی کند.

 

از دیگر شهروندان یاسوجی گفت: با توجه به اینکه  استخدام های فله ای و فامیلی  در استان ما رواج دارد از آقای کلانتری تقاضا داریم با چنین موضوعاتی در بدنه مدیریت استان مبارزه کند.

 

 

از دیگر شهروندان یاسوجی در خصوص وام های بانکی گفت: با اینکه به نظر می رسد در بانک ها و توسط رسانه ها اعلام شده است وام های با مبالغ مشخص نیاز به ضامن ندارد اما مشاهده می شود برخی از متقاضیان برای دریافت وام ها در یک سیر پیچیده بانکی گرفتار شده و فرد متحمل زحمت زیادی می شود، از طرفی این احتمال وجود دارد افرادی خاص به دلیل داشتن روابط در کمترین زمان ممکن وام دریافت می کنند، بنابراین باید تدبیری اندیشیده شود که با نظارت بر کار بانک ها قانون پیاده شود.

 

 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.