گروه: اخبار استان خبر: 133041 / تاریخ انتشار : 1398/4/20 ساعت : 13:07

اولتیماتوم یک فعال سیاسی به شهردار دوگنبدان+تصاویر

سید یعقوب زراعت کیش کاندیدای حضور در انتخابات آینده مجلس با انتقاد ازوضعیت نامناسب یکی از محلات گچساران خطاب به آقای شهردار نوشت :آدرس را برای شهردار محترم ارسال کردم تا رسیدگی نماید.منتظر اطلاع ایشان هستم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،سید یعقوب زراعت کیش،از کاندیداهای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در گچساران  با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش خطاب به مسعود ظفری،،شهردار دوگنبدان،نوشت:یکی از محله های اصلی گچساران با هزاران فرد ساکن نیاز به آسفالت دارد.

وی ادامه داد:آدرس را برای شهردار محترم ارسال کردم تا رسیدگی نماید.منتظر اطلاع ایشان هستم.

زراعت کیش افزود:در ادامه در خصوص این مساله مجددا صحبت خواهیم کرد.

برخی از کاربران هم با کامنت هایی در واکنش به این پست ،نوشتند: خدا قوت دکتر.چندین سال است که ساکن این منطقه هستم کوچه ها فاقد روشنایی،این قسمت چندین سال است که قرار است بلوار شود که بلوار امام حسن را به اداره ثبت اسناد و در کل مجتمع ادارات متصل نماید که هراز چند گاهی میایند و یکی دو روز کارهایی انجام می دهند و بعدش هم فی امان الله.عدم وجود روشنایی کافی هم بهترین بستر را برای سارقان وسایل خودروهای ساکنان این منطقه بوجود آورده است.خدا کنه حداقل یه اقدامی بشه.

دیگری نوشت بود: درست پشت آپارتمان های پانصدمستقیم وبالادست شبکه بهداشت وهوالی آموزش وپرورش هست.

کاربری هم نوشته بود:دکتر قبلاً کجا بودی ک الان متوجه خاکی بودن محله اصلی با هزاران فرد ساکن شدین؟؟؟فقط خدا کنه ک بخاطر انتخابات نباشه!

در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی در گچساران و باشت احتمال ورود چندین کاندیدا به انتخابات این شهرستان ها وجود دارد که یکی از چهرهای جوان انتخابات مجلس 98، سید یعقوب زراعت کیش استاد برجسته اقتصاد در دانشگاه های تهران است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.