گروه: اخبار استان خبر: 133017 / تاریخ انتشار : 1398/4/20 ساعت : 17:42
در گرهمایی عفاف و حجاب شهرستان لنده مطرح شد:

الگو پذیری از فضای مجازی باعث بی عفتی و بی حجابی در جامعه شده است/نقش موثر خانواده های در ترویج عفاف و حجاب +تصاویر

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در گردهمایی حجاب و عفاف در شهرستان لنده با اشاره به نقش حجاب در جامعه گفت: بی عفتی و بی حجابی روز افزون جامعه ناشی از حضور بدون اگاهی و الگو پذیری از فضای مجازی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گرهمایی عفاف و حجاب به مناسبت دهه کرامیت در شهرستان لنده با حضور اقشار مختلف خانواده ها و جمعی از مسئولان برگزارشد.

 

در این گرهمایی حجت الاسلام سید محمود الهی نیا با تبریک دهه کرامت گفت: دهه کرامت فرصت مناسبی است تا با تبلغ و نشر ارزش های انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ و سیره ائمه اطهار(ع) علی الخصوص شمس الشموس علی بن ابی موسی الرضا(ع) و خواهر بزرگوارش فاطمه معصومه(س) گام برداریم.

 

وی در ادامه افزود:امروز بعد از اینکه گفتمان مقاومت در جوامع جهانی و منطقه ای مطرح می شود بدون شک باید بر اساس آن گفتمان در جامعه ایرانی خویش نیز پیش رویم که یکی از ارکان این گفتمان حفظ دستاوردهای انقلاب است که خود خنثی کننده تهدیدات است.

 

مسول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: نباید فراموش کنیم که عفاف و حجاب وپاکدامنی و پوشش زنان و دختران ما در جامعه ایرانی می تواند در نوع خود خنثی کننده توطئه‌های دشمن باشد که نیازمند مشارکت آگاهانه خانواده ها است.

 

الهی نیا د رادامه با اشاره به نقش حجاب در جامعه گفت: بی عفتی و بی حجابی روز افزون جامعه ناشی از حضور بدون اگاهی و الگو پذیری بی قید و شرط از آثار مخرب فضای مجازی است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: برخی ها تصورشان این است که حجاب و عفاف فقط مخصوص خانم ها است که کاملا اشتباه است عفاف و حجاب یکی از مهمترین مواردی است که حتی وظیفه مردان را نسبت به این امر مهم در جامعه دو چندان کرده است.

 

این جشن به همت سپاه ناحیه لنده ،بسیج خواهران حوزه حضرت زهرا(س)،فرهنگ و ارشلاد اسلامی، تبلیغات اسلامی و بهزیستی شهرستان لنده در پارک ورودی شهر برگزارشد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.