گروه: اخبار استان خبر: 133003 / تاریخ انتشار : 1398/4/19 ساعت : 19:33

کشف محموله قاچاق میلیاردی در گچساران

فرمانده انتظامی گچساران گفت:ماموران در بازرسی از این خودروها کالا های قاچاق شامل لوازم خانگی ، پوشاک ، مواد خوراکی و لوازم ورزشی و یدکی خودرو کشف و ضبط کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،سرهنگ سید محمد موسوی،فرمانده انتظامی گچساران در خصوص این خبر اظهارکرد:ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی قضائی در محور ورودی به گچساران تور ایست بازرسی دایر کردند.

وی افزود:ماموران حین انجام ایست بازرسی به ۴ دستگاه خودروی سواری و یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آنها را متوقف کردند.

موسوی تصریح کرد:ماموران در بازرسی از این خودروها کالا های قاچاق شامل لوازم خانگی ، پوشاک ، مواد خوراکی و لوازم ورزشی و یدکی خودرو کشف و ضبط کردند.

موسوی با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال اعلام کرده اند ،گفت:۵ نفر در این راستا دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز و قاچاق توسط افراد سود جو ، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.