گروه: اخبار استان خبر: 132948 / تاریخ انتشار : 1398/4/19 ساعت : 10:37

یک اصلاح طلب دیگر وارد کارزار انتخابات گچساران می شود؟

البته در بطن بدنه اصلاح‌طلبان قدیمی و جدید گچساران اختلافات غیرقابل انکاری وجود دارد و به نظر می‌رسد قدیمی‌های چپ گچساران نیم نگاهی به شانس حضور "عبدی‌پور" در انتخابات دارند و از او حمایت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،انتخابات اسفندماه 98مجلس شورای اسلامی که دوره یازدهم در گچساران و باشت به نوعی از حساس‌ترین دوره‌های انتخاباتی در این شهرستان به شمار می‌رود؛ ورود "سیدقدرت‌الله حسینی پور" ، "سرهنگ بیعت‌اصل"، "علیمرادجعفری"، "اردلان زینل‌زاده"، "سید یعقوب زراعت‌کیش" و چند چهره دیگر از جبهه اصولگرایان و خانم "زهره فولادی‌وندا" از اصلاح‌طلبان در کنار "غلامرضا تاجگردون"  حکایت از انتخاباتی داغ و پرشور در این شهرستان دارد.

 

هرچند در برخی محافل سخن از آمدن "عبدالکریم عبدی‌پور" به میان آمده و از قصد ورودش به انتخابات گفته شده است؛ حضور وی و تعداد زیادی از همراهان در برخی مراسمات شاید نشانی از اراده سیاسی عبدی‌پور برای شوک انتخاباتی به جبهه اصلاح‌طلبان گچساران باشد؛ البته در بطن بدنه اصلاح‌طلبان قدیمی و جدید گچساران اختلافات غیرقابل انکاری وجود دارد و به نظر می‌رسد قدیمی‌های چپ گچساران نیم نگاهی به شانس حضور "عبدی‌پور" در انتخابات دارند و از او حمایت خواهند کرد.

 

پیشتر تلاش‌های زیادی برای ورود "عبدی‌پور" به بدنه فعال و اجرایی دولت روحانی و جبهه اصلاح‌طلبان گچساران و باشت شده بود و او بعد از ناکامی در کسب صندلی بالاترین مقام اجرایی در گچساران یعنی فرمانداری؛ در جلوس بر صندلی مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان هم با موانعی روبرو شد و ناکام ماند اگر چه یاری در مراسم تودیع و معارفه سرپرست و مدیر آموزش و پرورش گچساران از رفع موانع گفت اما او ادامه داد که "عبدی‌پور" دیگر تمایلی برای حضور در آموزش و پرورش ندارد.

 

اعلام حضور عبدی‌پور هنوز قطعی نشده اما بسیاری معتقدند کم‌توجهی تاجگردون طی دو دوره نمایندگی‌اش به طایفه نیمدوری‌ها که عبدی‌پور هم از سیاسیون این طایفه پرجمعیت است؛ و جای خالی چهره‌های این طایفه در بدنه اداری اجرایی گچساران باعث دلخوری و تصمیم جدی عبدی‌پور شده است.

 

گفتنی است عبدالکریم عبدی پور، از چهره های فرهنگی و فعال سیاسی اصلاح طلب شهرستان گچساران است که پیشتر در زمان بهرام تاجگردون از حامیان جدی وی بود.

 

کوروش رضایی

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.