گروه: اخبار استان خبر: 132884 / تاریخ انتشار : 1398/4/19 ساعت : 17:52

استقبال خانواده شهداء از کاروان زیر سایه خورشید در گلزار شهدای شهر یاسوج+تصاویر و فیلم

کاروان زیر سایه خورشید صبح امروز در ادامه برنامه های خود با حضور در گلزار شهداء شهر یاسوج ضمن دیدار با خانواده شهداء، با آرمان های شهداء و اسلام تجدید عهدی دوباره بستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ کاروان زیر سایه خورشید صبح امروز در ادامه برنامه های خود با حضور در گلزار شهداء شهر یاسوج ضمن دیدار با خانواده شهداء، با آرمان های شهدای اسلام تجدید عهدی دوباره بستند.

 

در این مراسم سخنران کاروان زیر سایه خورشید گفت: این مجلس به مناسبت دهه کرامت برگزار شده است و از روز ولادت حضرت معصومه (س ) آغاز و پایان بخش این دهه،  ولادت امام رضا (ع) است و  این دهه به این‌مناسبت دهه کرامت نام گذاری شده است،  چون اهل بیت پیامبر دارای کرامت و فضیلت و بخشش هستند.

 


حجت الاسلام کمیلی گفت: شهادت جایگاه والایی در معارف اسلامی و همچنین مکتب شیعه دارد و شما باید به خود ببالید که عزیز خود را فدا کرده اید زیرا شهید با اولین قطره خون گناهانش بخشیده می شود و خیلی از انسان های بزرگان آرزوی شهادت دارند، شهید را با لباس خود با همان لباسی که از جبهه نبرد برگشته است دفن میشود، یعنی خون شهدا پاک و مطهر است ‌و مقام شهدا برای شما خانواده های شهدا، افتخار است زیرا امام علی (ع ) می فرماید: وقتی فرزندی از خانواده ای شهید می شود من نماینده آن شهید در آن خانواده هستم.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.