گروه: اخبار استان خبر: 132819 / تاریخ انتشار : 1398/4/17 ساعت : 20:41
مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان لنده خبرداد:

پرداخت تسهیلات13میلیارد ریالی به افراد در معرض آسیب های اجتماعی در لنده

بصیری فرد گفت: در راستای حمایت از کانون گرم خانواده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی مبلغ 13میلیارد ریال تسهیلات به 257خانواده در معرض اسیب اجتماعی در شهرستان لنده پرداخت شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس. امیرمحمود بصیری فرد در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: امروزه دامنه آسیب های اجتماعی در حوزه های مختلف دامنگیر بسیاری از خانواده های جامعه شده است .

 

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای سیاست های محرومیت زدایی و مقابله و کاهش با این آسیب های اجتماعی طرح های مختلفی همواره در سطح جامعه در حال اجرا دارد که این طرح ها در راستای حمایت از کانون گرم خانواده است.

 

مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنده تصریح کرد: در راستای حمایت از اقشارآسیب پذیر  با شروع سال جدید بیش از سیزده میلیارد ریال تسهیلات به 257خانواده تحت معرض آسیب های اجتماعی در شهرستان لنده پرداخت شده است.

 

وی تاکیدکرد: این تسهیلات به مبلغ پنجاه میلیون ریال و با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهرستان کهگیلویه پرداخت شده است که میزان رضایت مندی تسهیلات گیرندگان نسبت به رفع مشکلات خود کاملا رضایت بخش بوده است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.