گروه: اخبار استان خبر: 132781 / تاریخ انتشار : 1398/4/16 ساعت : 16:46
فرمانده سپاه فتح استان:

آمریکا دلش برای ما نمی‌سوزد/اختلافات قومی و سیاسی را کنار بگذاریم+تصاویر

سردار خرم دل: تکیه بر داشته‌های داخلی یکی دیگر از شروط است؛ آمریکا دلش برای ما نمی‌سوزد، باید روی پای خودمان بایستیم، امروز ما در حوزه‌های مختلف پیشرفت‌های شگرفی داریم که می‌توانیم بر دشمن چیره و پیروز شویم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام برگزار شد.

 

فرمانده سپاه فتح استان در این نشست گفت: در هیچ مقطعی از تاریخ، جریان اسلامی شکست نخورده مگر اینکه بینشان جدایی و تفرقه صورت گرفته، امروز ما بیش از گذشته نیاز به انسجام و اتحاد داریم چرا که امروز یکی از سیاست‌های اصلی آمریکا این است که بین اقوام و طوایف ما تفرقه افکنی کند.
 

سردار حمید خرمدل بیان کرد: تنها راه مقابله با آمریکا مقاومت است اما باید دید چه چیزی این نوید را به ما می‌دهد که با مقاومت می توانیم آمریکا را به زانو در بیاوریم، یک مطلب این است که ایران را باید از بالا ببینیم که چه وضعیتی دارد و آمریکا را از درون ببینیم که در چه موقعیتی است، آمریکا یکی از کشورهایی است که سالیان درازی بر کشورهای زیادی سیطره دارد، همه تمدن‌ها در طول تاریخ یک اوج و یک ذلت دارند، آمریکایی که امروز می‌بینید با آمریکای ۴۰ سال پیش تفاوت دارد.

 

وی افزود: آمریکایی که امروز با آن مواجه هستیم از درون در حال انحطاط است، خانواده‌ای در آن شکل نمی‌گیرد، فرزندان نامشروع، میزان طلاق، قتل و جنایت و بیشترین زندانیان اکنون در آمریکاست، نابرابری و بی عدالتی در این کشور بیداد می‌کند، امروز در دنیا جایی وجود ندارد که از آمریکا و آمریکایی متنفر نباشد، یعنی یک تنفر اجتماعی نسبت به سیاست‌های این کشور، ناقض قوانین بین المللی و مرتب در حال جنگ و خونریزی است.

 

سردار خرم دل گفت:  مسئله بعدی را ظهور قدرت‌های جدید مثل چین است، قدرت‌های جدید هم از نظر نظامی و هم اقتصادی آمریکا را تهدید می‌کنند، از بین رفتن هیبت پوشالی امریکا و بیداری اسلامی از دیگر نکات در تاثیرگذاری مقاومت است چرا که بطن و بدنه مردم بیدار شده و آگاه هستند، در هر جا نگاه کنید سیاست‌های آمریکا شکست خورده و آمریکا در حال تحقیر شدن است، بی تاثیر شدن قدرت آمریکا را می‌بینیم، امروز فقط داشتن قدرت کافی نیست، اثر قدرت مهم است، این‌هاست که این نوید را می‌دهد که با مقاومت می‌توانیم هم بر آمریکا و هم اسرائیل پیروز شویم.

 

وی با تاکید بر این مطلب که این مقاومت شروطی دارد، اتحاد و همدلی را یکی از این شروط دانست و گفت: در هیچ مقطعی از تاریخ، جریان اسلامی شکست نخورده مگر اینکه بینشان جدایی و تفرقه صورت گرفته، امروز ما بیش از گذشته نیاز به انسجام و اتحاد داریم چرا که امروز یکی از سیاست‌های اصلی آمریکا این است که بین اقوام و طوایف ما تفرقه افکنی کند.

 

فرمانده سپاه فتح استان گفت: تکیه بر داشته‌های داخلی یکی دیگر از شروط است؛ آمریکا دلش برای ما نمی‌سوزد، باید روی پای خودمان بایستیم، امروز ما در حوزه‌های مختلف پیشرفت‌های شگرفی داریم که می‌توانیم بر دشمن چیره و پیروز شویم.

 

خرم دل ادامه داد: حمایت از جریان مقاومت از دیگر شروط است که برای دفاع از خودمان این حمایت صورت می‌گیرد، اگر امروز کیلومتر‌ها با دشمن می جنگیم از انقلاب خودمان صیانت می کنیم.

 

وی افزود: گوش به فرمان ولایت داشتن را باید مد نظر قرار دهیم، انقلاب‌های متعددی در منطقه صورت گرفت و همه منجر به شکست شد چون رهبر و ولی نداشتند، امروز بیش از هر برهه ای نیاز داریم گوش به فرمان رهبر باشیم و اختلافات جناحی و قومی و سیاسی را که مقابل هم صف آرایی کرده‌اند را کنار بگذاریم.

 

فرمانده ارشد نظامی استان در پایان ضمن قدردانی از خدمات سرهنگ حسن رضایی و با بیان اینکه ادامه خدمت وی در این شهرستان به اتمام رسید و از وجود او در سطح استان بهره مند خواهیم شد، گفت: آقای پوربهشت از برادران خوش اخلاق و با تجربه است که حضورش برای شهرستان پر برکت خواهد بود و یکی از ماموریت‌های محول شده به وی، بحث کادرسازی مناسب است، قابلیت های خوبی در این ناحیه وجود دارد،انتظار داریم این عزیز تعامل خود را با شورای تامین نیز حفظ کند.

 

تصاویر این مراسم را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.