گروه: اخبار استان خبر: 132691 / تاریخ انتشار : 1398/4/16 ساعت : 00:43
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد؛

راهیابی 3 اثر آئینی هنرمندان بهمئی به جشنواره تئاتر رضوی+تصاویر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از راهیابی سه اثر آئینی هنرمندان بهمئی به جشنواره تئاتر رضوی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر، سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بهمئی ظهر امروز از بازبینی نهایی نمایش گروه های نمایشی هنرمندان شهرستان برای حضور در جشنواره رضوی خبر داد.

 

امیر مسلمی نیا  با تقدیر از گروه های نمایشی شهرستان به دلیل فعالیت وتلاش برای آماده سازی تئاتر ونمایش در حوزه فرهنگی و دینی،گفت :انتخاب موضوع آئینی برای ساخت نمایش، نمونه بارز علاقه هنرمندان بهمئی به کار آئینی است.

 

وی افزود:هنرمندان می توانند با خلق آثار هنری خود در این زمینه وموضوعات دینی واسلامی گامی مهم و تاثیر گذرار در راستای تعالی اهداف نطام اسلامی وتحقق کرامت انسانی بردارند.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی در ادامه خاطرنشان کرد: تعهد و اعتقاد قلبی به باورهای دینی و اردات به اهل بیت به ویژه اعتقاد متقن در بین هنرمندان بهمئی ،عامل اصلی خلق آثار هنری بصورت آیینی بوده که همه این آثار قابل تقدیر است.

 

مسلمی نیا گفت:در بازبینی نهایی توسط هیئت داوران، سه اثر از آثار گروه های هنری شهرستان به جشنواره تئاتر رضوی راه پیدا کردند که باید در این دهه پر خیر وبرکت کرامت اجرای عمومی داشته باشند.

 

وی در پایان گفت: معجزه به کارگردانی حسن کریم نژاد، پله پله وتا همین نزدیکی به کارگردانی معصومه جهانپور و  شیر مادر به کارگردانی رضا وفانیا سه اثر هنرمندان بهمئ است که به جشنواره تئاتر رضوی راه یافتند .

 

در ادامه تصاویری از نمایش های منتخب هنرمندان بهمئی مشاهده کنید:

 

 

در ا

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.