گروه: اخبار استان خبر: 132677 / تاریخ انتشار : 1398/4/15 ساعت : 11:39
نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی:

خوزستانی ها مارون را به غارت می برند نتوانستند یک شبکه برق به بهمئی بدهند/مردم مسخره من و شما نیستند+تصاویر

نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کم کاری مسئولان خوزستانی در احداث ایستگاه برق بهمئی،گفت:مردم که مسخره من و آقای دشت بزرگی نیستند، از یک طرف ما را به خوزستان وصل کردند و از طرف دیگر مارون را به غارت می برند و نتوانستند یک شبکه برق به ما بدهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مردم بهمئی به بررسی مشکلات حوزه انتخابیه خود پرداخت.

عدل هاشمی پور در این دیدار ابتدا به مطالبات مردمی که بیشتر در حوزه اشتغال جوانان بود پرداخت.

 

وی در ادامه به پروژه آبرسانی از سد کوثر به بهمئی اشاره کرد و گفت: ۳۰ کیلومتر از لوله این پروژه آماده و در حال آماده شدن هست و ۲۳ کیلومتر باقیمانده را به هر نحوی که شده باید لوله های آن خریداری شود و طبق دستور وزیر نیرو نباید توقف برای ارسال لوله وجود داشته باشد.

 

وی در مورد احداث نیروگاه برق فشار قوی بهمئی گفت: مدیر عامل شرکت برق استان زحمت خود را کشید و اگر این موضوع تنها در حیطه استان خودمان بود، تا الان تمام شده بود، مشکل ما این است که این پروژه به خوزستان وصل است.

 

هاشمی پور با گلایه از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان گفت: به وعده‌ای که به بنده در مورد ایستگاه داده بود ،عمل نکرد که قطعاً این موضوع را به وزیر نیرو اعلام می کنم.

 

وی با انتقاد از کم کاری مسئولان خوزستانی در احداث ایستگاه برق بهمئی گفت: مردم که مسخره من و آقای دشت بزرگی نیستند، از یک طرف ما را به خوزستان وصل کردند و از طرف دیگر مارون را به غارت می برند و نتوانستند یک شبکه برق به ما بدهند.

 

وی با بیان اینکه دشت بزرگی تلفنی به من گفت که کارهایی انجام داد، افزود: بنده هم گفتم هر کاری برای اجرای این پروژه انجام داده ای باید به عنوان یک مدیر به مردم اطلاع رسانی کنی.

هاشمی پور گفت: در شهرستان بهمئی به خاطر وجود مشکلات زیاد به خصوص در حوزه آب و برق یک بحران ایجاد شده است.

 

نماینده کهگیلویه بزرگ در مورد پروژه احداث جاده جایزان به لیکک افزود: مطابق گفته مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این پروژه اداره کل راه و شهرسازی استان فقط نظارت می کند و خودشان تمامی کارهای ابنیه و خاکبرداری  ۱۵ کیلومتر از جایزان به لیکک را انجام می دهند  که از سمت جایزان آن را آغاز کردند.

 

وی گفت: برای تجهیزات بیمارستان با وزیر در حال برنامه ریزی هستیم اما مسئول شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی هم باید تلاش خود را در زمینه آماده سازی ساختمان بیشتر کند تا این پروژه هر چه سریعتر به اتمام برسد.

 

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در مورد پروژه گازرسانی به ممبی و سرآسیاب گفت: لوله های این پروژه به طور کامل تولید و آماده انتقال به منطقه هستند که هم از طرف ممبی به سمت سرآسیاب و قیام و هم از طرف قیام به سمت ممبی عملیات را انجام دهیم.

 

وی در همین زمینه افزود: نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان پول برای این پروژه در نظر گرفته شد و جای نگرانی هم برای این پروژه نیست.

 

هاشمی پور در بحث کارخانه لوله سازی با انتقاد از صنعت و معدن استان گفت: هنوز این سرمایه‌گذار برای گرفتن پروانه کارخانه در بین ادارات گیر افتاده است.

 

در ادامه تصاویری از این دیدار مردمی را مشاهده کنید:

 

 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.