گروه: اخبار استان خبر: 132652 / تاریخ انتشار : 1398/4/15 ساعت : 09:10
نتیجه نظرسنجی صبح زاگرس منتشر شد؛

نظر جالب مخاطبان در خصوص استعفای استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد/نظرسنجی جدید صبح زاگرس و اولویت کلانتری برای توسعه استان؟

پایگاه خبری صبح زاگرس در خصوص دلیل استعفای استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد اقدام به برگزاری نظرسنجی کرد که با نتایج جالبی همراه بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس چند هفته ای از آغاز کار حسین کلانتری به عنوان استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد می گذرد، فردی که جایگزین علی محمد احمدی در جایگاه مدیریت ارشد اجرایی استان شد.

 

علی محمد احمدی در کمتر از دو سالی که در راس هرم اجرایی استان قرار داشت همانند همه مدیران فعالیت ها و تلاش هایی برای توسعه استان داشت و البته انتقاداتی نیز نسبت به وی وجود داشت.

 

یکی از انتقادات وارده به استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد در گفتمان محوری بوده و این که کمتر به حرف های مطرح شده عمل می کند و این موضوع توسط بسیاری از چهره های سیاسی استان نیز مطرح شده بود که فاصله حرف تا عمل وی زیاد بود.

 

از طرف دیگر بحث استعفای احمدی و تمایل وی برای شرکت در انتخابات حوزه دهلران در استان ایلام نیز انتقاداتی را به همراه داشت که چرا احمدی خدمت در استان کهگیلویه و بویراحمد را به خاطر نمایندگی مجلس رها می کند و این سوال نیز به وجود امد که آیا از ابتدا قصد وی چنین مساله ای بوده است که اگر چنین بوده است غیرقابل جبران خواهد بود.

 

این پایگاه خبری همانند همیشه برای اطلاع از نظر مخاطبین خود در خصوص موضوعات روز اقدام به برگزاری نظرسنجی می کند که در آخرین نظرسنجی این سوال مطرح شده بود که :

اقدام استاندار قبلی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص استعفایش و شرکت در انتخابات مجلس دهلران را چگونه ارزیابی می کنید؟

پاسخ مخاطبان به این پرسش نیز جالب بود و 98 و 2 دهم درصد از جامعه آماری اسعفای احمدی را به دلیل مسائل شخصی عنوان کردند و یک و 8 دهم درصد نیز با توجه به جمله ای که استاندار در جلسه تودیع خود به زبان اورد  و گفت: "می خواهم نماینده چهارم کهگیلویه و بویراحمد باشم"، رای دادند.

 

---

پس از پایان این نظرسنجی، اولویت اصلی استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد را از شما مخاطبان پرسیده ایم که کدام یک از موارد زیر باشد:

 

مبارزه با بیکاری

استفاده از مدیران کارآمدتر

اتمام پروژه های نیمه تمام

مبارزه با رانت و تبعیض

 

انتهای پیام/

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.