گروه: اخبار استان خبر: 132440 / تاریخ انتشار : 1398/4/11 ساعت : 13:54
مهمترین مطالبه شهروندان از مسئولان:

خرابی جاده دهدشت به سوق و فریاد بی امان مردم که به جای نمی رسد+تصاویر

سال های سال است که اداره راه و شهرسازی شهرستان کهگیلویه تاریخی ترین پروژه استان یعنی جاده دهدشت به سوق را با عمری بیش از 16سال به دنبال می کشد که گویا خیال تمامی ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروزه جاده های ارتباطی مهمترین و اثرگذارترین نقش را در صنعت حمل و نقل دارند چرا که وجود این جاده های باعث حجم زیادی ار حمل و نقل و تردد خودروها می شود.

 

جاده سازی در استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل عدم نگاه توسعه ای و کمبود اعتبارات کافی به بین 8 تا 15سال به طول می انجامد که به خودی خود عمر پروژه ها نیز از بین می رود.

 

جاده دهدشت به سوق یکی از جاده های مهم در شهرستان کهگیلویه  و لنده است که روزانه هزاران نفر و صدها دستگاه خودروهای سبک و سنگین در ان تردد دارند که گویا این پروژه هرگز خیال اتمام ندارد و باید مردم این سامان خون دلها بخورند و شاهد از دست دادن عزیزانشان در این جاده باشند.

 

این جاده پس از سال ها چشم انتظاری برای تکمیل 4کیلومتر هنوز هم بخش های از این محور تکمیل نشده است و هم نکته نیز باعث گلایه مندی مردم شده است.

 

خرابی بخش های زیادی از این جاده ارتباطی به خصوص نزدیک به کل قیصر باعث شده است تا خسارات زیادی به خودروها وارد شود و در این بین نیز مسئولان راه و شهرسازی کاملاض بی تفاوت هستند.

 

مهمترین مطالبه مردم از مسئولان به خصوص فرماندار و استاندار بحث روکش آسفالت قطعه بین روستاهای دزک و کل قیصر است که واقعا تردد خودروها را به سختی ممکن کرده است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
انتهای پیام
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.