گروه: اخبار استان خبر: 132411 / تاریخ انتشار : 1398/4/11 ساعت : 10:34

بازگشت بدهی میلیاردی بدهکار بزرگ بانکی کهگیلویه و بویراحمد به کجا رسید؟

با توجه به شنیده ها به نظر می رسد دادگستری باید کارشناسی اموال این فرد بدهکار توسط کارشناسان دادگستری کهگیلویه و بویراحمد انجام شود و پس از ان نسبت به بازگشت بدهی میلیاردی اقدامات لازم صورت گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ماجرای بزرگترین بدهکار بانکی استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از جنجالی ترین موضوعات سال های اخیر استان بود که با ورود دستگاه قضایی به این قضیه و موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی موجی از واکنش های مثبت به این قضیه را در استان به وجود آورد.

 

یکی از موارد مرتبط با این فرد زمین های پتروشیمی سقاوه بویراحمد بود که اهالی منطقه خواهان رسیدگی به وضعیت زمین ها بوده و چشم انتظار اقدام دستگاه قضایی استان هستند.

 

موضوع کارخانه قند یاسوج نیز یکی دیگر از مواردی بود که به این فرد ارتباط داشت و اخیرا نیز طبق صحبت های دادستان مرکز استان کیفرخواست برای هفت نفر در این زمینه صادر شده و خواستار استرداد کارخانه قند از دادگاه شده است.

 

از طرف دیگر طبق شنیده ها این بدهکار بانکی هیچ یک از مطالبات میلیاردی خود که گفته می شود باید پس از کارشناسی اموال و دارایی ها صورت گیرد را پرداخت نکرده است که به نظر می رسد این موضوع به دلیل عدم تخصیص پول لازم برای انجام کار کارشناسی اموال و دارایی های فرد مورد نظر صورت نگرفته است.

 

طبق شنیده ها باید مبلغی برای این کار در نظر گرفته شود که در مقابل بدهی میلیاردی این فرد بسیار ناچیز بوده اما به همین دلیل ساده این موضوع تا اینجا متوقف شده است چرا که گفته می شود همه کارهای لازم برای بازپس گیری لازم انجام شده است و تنها به یک کار کارشناسی نیاز است که همچنان انجام شده است.

 

با توجه به شنیده ها به نظر می رسد دادگستری باید کارشناسی اموال این فرد بدهکار توسط کارشناسان دادگستری کهگیلویه و بویراحمد انجام شود و پس از ان نسبت به بازگشت بدهی میلیاردی اقدامات لازم صورت گیرد.

 

بی شک مردم استان منتظر رسیدگی سریع و قاطع دستگاه قضایی به این پرونده و بازگشت بدهی این فرد هستند.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.