گروه: اخبار استان خبر: 132216 / تاریخ انتشار : 1398/4/8 ساعت : 13:04

زوایای پنهان تخریب آیت الله ملک حسینی با یک نامه+جزییات

اخیرا نامه ای منتسب به دفتر آیت الله ملک حسینی در فضای مجازی پخش شده و اگرچه جوابیه ای در این خصوص از سوی برخی مطلعین و مرتبطین با دفتر ایشان ابهامات را بر طرف کرد اما تنها با تحلیل دقیق این نامه و نامه همراه که در آن دستور آقای آملی لاریجانی دیده می شود، می توان به زوایای پنهان نیت منتشر کنندگان پی برد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ بویرخبر؛   اخیرا نامه ای منتسب به دفتر آیت الله ملک حسینی در فضای مجازی پخش شده و اگرچه جوابیه ای در این خصوص از سوی برخی مطلعین و مرتبطین با دفتر ایشان ابهامات را بر طرف کرد اما تنها با تحلیل دقیق این نامه و نامه همراه که در آن دستور آقای آملی لاریجانی دیده می شود، می توان به زوایای پنهان نیت منتشر کنندگان پی برد.

 

نامه دفتر نماینده ولی فقیه که بر مبنای ادعای لهراسب باقری مبنی بر عدم ارائه فرصت دفاع به وی، نوشته شده و بر بررسی قانونی پرونده به رییس مجلس تاکید کرده(نه رییس دستگاه قضا) مربوط به پرونده پتروشیمی بویراحمد است، این در حالی است بوده  متنی که در آن آقای آملی دستور به توقف اجرای حکم و بررسی داده، پرونده اشخاصی دیگر و متعلق به موضوعی دیگر بوده و ارتباطی با پرونده لهراسب باقری نداشته است. (به شماره دادنامه ها و شعبه توجه شود)

 

این یعنی منتشرکنندگان با کنار هم قرار دادن این دو نامه به دنبال القای این هستند که نامه دفتر آیت الله ملک حسینی منجر به دستور توقف شده و این در حالی است که در پرونده پتروشیمی آیت الله آملی لاریجانی هیچ دستور توقفی ندادند و حتی منجر به اجرای رای محکومیت متهمین گردید.

 

صحنه گردانان تخریب نماینده ولی فقیه در استان طوری وانمود کرده اند که نامه نوشته شده توسط دفتر آیت الله ملک حسینی مربوط به پرونده کارخانه قند است و این در حالی است که تاریخ آن نامه مهرماه سال ۹۷بوده و کیفرخواست کارخانه قند تازه و در خرداد ماه ۹۸ یعنی هفته گذشته صادر شده است.

 

 

به نظر می رسد منتشرکنندگان با هدف خاص اقدام به تشویش اذهان عمومی و ملتهب کردن فضای جامعه آن هم دراین شرایط حساس کرده اند که لازم است دادستان محترم به عنوان مدعی العموم و همچنین دستگاههای امنیتی ضمن شناسایی عوامل این تخریب هدفمند، برخورد قاطع و قانونی با آنان کنند.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 5 نظر
سحربانو
1398/4/9 - 14:08
حالا شما از کجا مطئنید؟
rateup 0
 ratedown 0
م.ز
1398/4/9 - 14:09
چطور دفتر آیت الله ملک حسینی خودش واکنشی نشان نداده به این مسئله؟
rateup 0
 ratedown 0
اس.نی
1398/4/9 - 14:12
نقشه شوم شون به یاری خدا نقش برآب خواهد شد
rateup 0
 ratedown 0
بهداد
1398/4/9 - 14:13
مطلعین مرجع رسمی برای خبر نیستندکه
rateup 0
 ratedown 0
شیروان
1398/4/9 - 14:18
سید بزرگوار در استان کهگیلویه وبویراحمد نقش بسیاری داشته اند وبرخی ها برای نرسیدن به خواسته ای شخصی خود می خواهند وی را تخریب کنند اما قلب این مردم با سید است
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.