گروه: اخبار استان خبر: 132165 / تاریخ انتشار : 1398/4/6 ساعت : 18:50
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

روایت فرمانده تیپ 48 فتح از عملیات منتج به کشف جسد گمشده در رودخانه بشار+فیلم انفجار

سرهنگ حکتیان راز بیان کرد: در مرحله اول و حدود ساعت 10:50 دقیقه انفجار اول صورت گرفت اما نتیجه ای در بر نداشت، و با ادامه کار در انفجار دوم حدود ساعت 1:03 دقیقه انجام گرفت که منتج به نتیجه شد و جسد جوان مذکور را پیدا کردیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فرمانده تیپ 48 فتح در گفتگو با بویرخبر در خصوص پیدا شدن جسد مرد جوانی که در رودخانه بشار غرق شده بود گفت: بعد از رخ دادن حادثه در رودخانه بشار و در بخش پاتاوه، از همان ابتدای حادثه تاکنون به مدت 22 روز تلاش های زیادی از سوی ارگان های مختلف از قبیل جمعیت هلال احمر، آتش نشانی و گروه های امداد و نجات از استان های همسایه نظیر هوانیروز برای پیدا کردن جسد فرد مذکور  صورت گرفت اما موفقیتی حاصل نشد.

 

سرهنگ حکمتیان راز افزود: تیپ 48 فتح از همان ابتدا با دو گردان  شهر مارگون و پاتاوه عملیات جست جو را در کنار رودخانه بشار همراه با سایر مردم انجام داد اما در این تلاش موفقیتی حاصل نشد.

 

فرمانده تیپ 48 فتح گفت: بعد از تلاش های فراوان در رودخانه بشار در نتیجه تحقیقات این امکان وجود داشت که جسد پشت آن صخره ها باشد زیرا اشیای جاری در پشت این صخره ها تجمع میکرد، بنابراین احتمالات برای بودن جسد در پشت آن دو صخره قوت گرفت.

 

وی در ادامه افزود: با پیگیری موضوع مذکور تصمیم بر جست و جو در پشت صخره ها گرفته شد، که بنابر دستور دوم مرحله انفجار برای پیدا کردن جسد صورت گرفت، در مرحله اول و حدود ساعت 10:50 دقیقه انفجار اول صورت گرفت اما نتیجه ای در بر نداشت، و با ادامه کار در انفجار دوم حدود ساعت 1:03 دقیقه انجام گرفت که منتج به نتیجه شد و جسد جوان مذکور را پیدا کردیم.

 

 

در ادامه فیلم لحظه انفجار را مشاهده می کنید:

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.