گروه: اخبار استان خبر: 132070 / تاریخ انتشار : 1398/4/6 ساعت : 09:34
داغ های مجازی؛

بازی با آبروی دختران و پسران هم استانی در یک صفحه اینستاگرامی/جولان بی بندوباری در فضای مجازی و نیاز به ورود جدی مسئولان+تصاویر

به تازگی صفحه ای در اینستاگرام ایجاد شده است که به نظر می رسد متعلق به فردی در یاسوج است که با اشتراک گذاری عکس دختران و پسران و درج عباراتی رکیک و توهین آمیز بر روی این عکس و حتی فیلم ها با آبروی این افراد بازی کرده و به قبح شکنی در برخی موارد می پردازد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این روزها فضای مجازی وقت و انرژی و هزینه زیادی از افراد مختلف به خصوص جوانان را به خود اختصاص داده است و بیشتر آن هم صرف اموراتی می شود که هیچ گونه سودی برای فرد ندارد.

 

توجه به حریم خصوصی و امنیت یکی از مهمترین مواردی است که باید در خصوص حضور در فضای مجازی به آن توجه شود و عدم رعایت این مساله می تواند منجر به مواردی شود که آبروی افراد و خانواده ها به بازی گرفته شود.

 

در یکی از این موارد به تازگی صفحه ای در اینستاگرام ایجاد شده است که به نظر می رسد متعلق به فردی در یاسوج است که با اشتراک گذاری عکس دختران و پسران و درج عباراتی رکیک و توهین آمیز بر روی این عکس و حتی فیلم ها با آبروی این افراد بازی کرده و به قبح شکنی در برخی موارد می پردازد.

 

در ادامه دو تصویر از صفحه اینستاگرامی مورد نظر آمده است که به دلیل رکیک بودن بیش از اندازه برخی عبارات مجبور به محو شدن کامل ان شدیم اما در اینجه می طلبد که مسئولین مربوطه به این قضیه ورود کنند و در همین ابتدا با فعالیت چنین صفحاتی در فضای مجازی برخورد کنند.

 

 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 6 نظر
سجاد
1398/4/6 - 14:13
فرهنگ و ارزش های دختران لر را عده ای ناآگاه نشانه گرفته اند
rateup 0
 ratedown 0
نازنین
1398/4/6 - 14:14
عده ای اصلا حریم خصوصی نمی دانند یعنی چه؟
rateup 0
 ratedown 0
ساناز
1398/4/6 - 14:14
دختران در فضای مجازی هم امنیت ندارند
rateup 0
 ratedown 0
صبا
1398/4/6 - 14:15
این افراد با چه هدف و نیتی دست به چنین اقداماتی می زنند
rateup 0
 ratedown 0
زیبا
1398/4/6 - 14:25
خود دخترا وقتی در چنین فضایی مدیریت نیست نباید عکس های شخصی خودشان را به اشتراک بگذارند
rateup 0
 ratedown 0
سید علی
1398/4/7 - 00:18
سلام اصل گزارش و محتوا و حساست شما عالی و قابل ستودن است و توجه دستگاههای قضایی و نطارتی رو میطلبه اما اینکه خود پیج بدون محو صفحه معرفی کردید قطعا بزرگترین تبلیغ برای این پیج هست و به صورت رایگان کار تبلیغاتی براش انجام دادید😀😀😀
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.