گروه: اخبار استان خبر: 132019 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 ساعت : 13:05
در گفتگو با نماینده بویراحمد و دنا مطرح شد:

عملگرایی رئیس قوه قضائیه قابل تحسین است/ قوه قضائیه طلائی ترین دوران خود را خواهد دید

زارعی بیان کرد: شک ندارم که آقای رئیسی به فضل الهی موفق می شوند قوه قضائیه که یکی از ارکان مهم نظام اسلامی است گره های و تنگناهایی که در این حوزه وجود داشت را باز خواهند کرد و وی می تواند با توان مدیریتی و دلسوزی که دارد مسئولیت این حوزه را برای برقراری قسط و عدل و اجرای کامل عدالت به کار گیرد.

نماینده شهرستان های بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی  صبح زاگرس در خصوص اقدامات رئیس قوه قضاییه کشور بیان کرد: اقدامات ارزنده ای که آقای رئیسی در مدت کوتاه که به منصب قوه قضائیه منصوب شده است بسیار ارزشمند و قابل تحسین  است.

 

غلام محمد زارعی اظهار کرد: رئیسی برنامه های بسیار خوبی را شروع کرده و به خوبی آن ها را در طول این مدت ارائه داده است و این طبیعی است که باتوجه به تجارب بسیار بالای وی در قوه قضاییه و انگیزه بسیار خوب وی در برقراری قسط و عدل در دستگاه قوه قضائیه که یکی از مهم ترین قوای کشور است امر بدیهی به نظر می رسد.

 

زارعی تصریح کرد: آقای رئیسی به جای پرداختن به مباحث تئوری و شاید رسانه ای بیش از هر چیز دیگری تمرکز برروی عملگرایی دارد یکی از کارکرد های قابل توجه وی تمرکز بر روی مسائل قوه و رفع تنگناهای قوه قضائیه و ایجاد شرایطی توأم با رفتارهای دقیق عادلانه در برنامه های قوه قضائیه به دور از رسانه ای شدن و به دور از برنامه هایی از این قبیل است که در مدیریت جامعه ما بسیار دیده می شود.

 

وی در ادامه افزود: بنابراین پرداختن به رفع فساد در قوه قضائیه و برخورد با قضاتی که در موقعیت قضاوت در حقوق عامه مردم سستی می کنند و نسبت به کار میدانی در قوه قضائیه کم کاری می کنند و پرداختن به مسائل قوه قضائیه بدون پرداختن به مسائل حاشیه ای از جمله اقدامات وکارکرد های بسیار خوب رئیس قوه قضائیه بوده است که در طول این مدت کوتاه از خود نشان داده است.

 

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس تصریح کرد: من پیش بینی می کنم که با وجود آقای رئیسی در قوه قضائیه  این دستگاه طلایی ترین دوران خود را در کشور تجربه خواهد کرد و این بسیار امیدوار کننده است و امیدواریم که وی در مسئولیت خود موفق باشد و باتوجه به روحیه بسیار مردمی و دلسوزی که نسبت به این مردم دارند در رأس قوه قضاییه بتوانند به دور از حاشیه ها و اشرافی گری و بدون شکل دادن باندهای اطراف برای قبضه کردن قدرت بتوانند این منصب خطیر را ادامه دهند و به پایان برسانند.

 

غلام محمد زارعی در پایان بیان کرد: شک ندارم که آقای رئیسی به فضل الهی موفق می شوند قوه قضائیه که یکی از ارکان مهم نظام اسلامی است گره ها و تنگناهایی که در این حوزه وجود دارد را باز خواهند کرد و وی می تواند با توان مدیریتی و دلسوزی که دارد مسئولیت این حوزه را برای برقراری قسط و عدل و اجرای کامل عدالت به کار گیرد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.