گروه: اخبار استان خبر: 131980 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 ساعت : 09:48

قتل در پارک تختی تهران

پسر جوان که متهم است در درگیری دست جمعی دست به قتل زده دیروز پای میز محاکمه ایستاد و جرمش را انکار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ پسر جوان که متهم است در درگیری دست جمعی دست به قتل زده دیروز پای میز محاکمه ایستاد و جرمش را انکار کرد. 

 

 در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد .ابتدا نماینده دادستان کیفر خواست را خواند .

 

سال ۹۴ به دنبال درگیری دسته جمعی در پارک تختی پسر ۳۰ ساله ای به نام اسماعیل را با ضربه قمه کشته است. اکنون با توجه به مدرک های موجود در پرونده برایش اشد مجازات می خواهم.

سپس اولیای دم در جایگاه ویژه ایستادند و برای محمد حکم قصاص خواستند .وقتی محمد در جایگاه متهم ایستاد گفت: باور کنید من اسماعیل را نمی شناختم و هیچ خصومتی با او نداشتم. من از قبل با پسری به نام فرشاد درگیر بودم. اوچند بار در حالت مستی مقابل مغازه پدرم آمده و شروع به عربده کشی کرده بود .پدرم از این ماجرا ناراحت بود به همین خاطر آن روز با فرشاد تماس گرفتم و به او تذکر دادم تا دست از مشروب خواری بردارد.

 

من از او خواستم تا دیگر مقابل مغازه پدرم نیاید اما او که عصبانی بود فحاشی کرد و از من خواست تا به پارک تختی بروم . وقتی به محل قرار رفتم ، فرشاد با دوستانش که سوار 3 ماشین بودند به آنجا آمدند .آنها اسلحه داشتند که به سمت من شلیک کردند. وقتی تیرهایشان تمام شد همگی با چوب و قمه به سمت من حمله ور شدند و من برای دفاع از خودم قمه زنگ زده ای را که همراه داشتم بیرون کشیدم.

 

وی ادامه داد: در آن دعوا بیشتر شرکت کنندگان چاقو و قمه در دست داشتند. مقتول 3 ضربه قمه به دست،کتف و قلبش خورده است.من اولین ضربه قمه ای که زدم به دست دوستم برخورد کرد دومین ضربه به کتف مقتول خورد. ممکن است ضربه ای که سایر شرکت کنندگان در دعوا زده اند به قلب مقتول برخورد کرده باشد.

این متهم گفت: من در آن دعوا به شدت مجروح شده بودم و حال خودم را نمی فهمیدم. من در حال فرار بودم و اسماعیل مرا تعقیب می کرد. در یک لحظه دیگر او را ندیدم و نمی دانم چه کسی او را کشته است. من اصلا او را از قبل نمی شناختم و انگیزه برای کشتن او نداشتم .در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.