گروه: اخبار استان خبر: 131908 / تاریخ انتشار : 1398/4/3 ساعت : 14:25

بازدید مدیرکل اوقاف استان از پروژه های عمرانی بهمئی/اعلام پروژه های اولویت دار بهمئی در حوزه اوقاف+تصاویر

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد، پروژه های اولویت دار برای تخصیص اعتبار شهرستان بهمئی در حوزه این سازمان را از نزدیک بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از آوای ماغر؛مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد دو مسجد در مراکز پرجمعیت شهرستان بهمئی را بعنوان پروژه های اولویت دار برای تخصیص بوده در نظر گرفت.

 

 

حجت الاسلام سید نوراله جنتی پور در سرکشی از از پروژه های عمرانی این سازمان در شهرستان بهمئی ابتدا با حضور در روستای گچ بلند، از پروژه تخریب و بازسازی  تنها مسجد این روستا بازدید کرد.

 

اعضای شورا، روحانی مسجد و دیگر اهالی این روستا با اشاره به اینکه، این مسجد از مساجد اولیه شهرستان بوده که به دلیل بافت قدیمی تخریب شد، گفتند:ساختمان جدید مسجد در دو طبقه و زیر بنایی بیش از 500 متر مربع در حال ساخت است که تا مرحله پوشش سقف کار شد اما به دلیل نبود اعتبار، در حال حاضر پروژه متوقف است.

 

وی در ادامه از مسجد بزرگ در حال ساخت در جوار پارک شهدای گمنام شهر لیکک بازدید کردکه برای تکمیل نیازمند تخصیص اعتبار است.

حجت الاسلام جنتی پور قول داد که این دو پروژه را بعنوان پروژه های اولویت دار حوزه اوقاف و امور خیریه برای تخصیص اعتبار از حوزه تملک دارایی شهرستان معرفی کند.

در ادامه خبر تصاویر سرکشی مدیرکل اوقاف از پروژه های عمرانی این سازمان را مشاهده کنید:

 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.