گروه: اخبار استان خبر: 131829 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 ساعت : 12:27
فرماندار بهمئی خبر داد؛

تغییر ساعت کار ادارات بهمئی به دلیل گرمای هوا+جزئیات

فرماندار بهمئی با اعلام تغییر ساعات کار ادارات شهرستان در تابستان، ادارات راموظف به صرفه جویی در مصرف انرژی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛فرماندار بهمئی از تغییر ساعات کار ادارات این شهرستان در تابستان امسال خبر داد.

 

حکمت اله سنایی گفت: با توجه به گرمای هوا، ضعف ولتاژ برق و به منظور صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی ساعات کار ادارات تغییر کرد.

 

سنایی خاطرنشان کرد: این تصمیم به منظور جلوگیری از قطعی احتمالی برق منازل مسکونی و در راستای تکریم رعایت حال عموم شهروندان اجرایی شد.

 

وی گفت:در تابستان امسال پنجشنبه ها از اول تیرماه تا نیمه شهریور به صورت کامل تعطیل  و ساعات کاری ادارات از ساعات 7 صبح تا 13 اعلام می شود.

 

 لغایت 15 شهریور ماه 98 ، ساعات کاری ادارات در ایام فوق الذکر به شرح ذیل اعلام می گردد .

 

فرماندار بهمئی تصریح کرد: ساعات کار بیمارستان ها ، مراکز امدادی و درمانی ، بخش های عملیاتی و دارای نوبت کاری ، بخش های ارائه دهنده خدمات عمومی و آتش نشانی ها از قاعده استثنا بوده و مطابق روال همیشگی به مردم خدمت رسانی می کنند .

 

سنایی افزود: مدیران دستگاه های اجرایی موظفند با  رعایت دقیق ساعت کاری اعلام شده ، پس از پایان ساعات کار اداری نسبت به نظارت بر صرفه جویی در مصرف برق اقدام کنند و در صورت گزارش عدم رعایت صرفه جویی برق با دستگاه متخلف برخورد قانونی می شود.

 

فرماندار بهمئی در پایان گفت:شرکت برق شهرستان به منظور کنترل برق مصرفی ادارات و سازمان ها در دوره زمانی مذکور در ساعات غیر اداری ،  سرکشی و نظارت انجام دهد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.