گروه: اخبار استان خبر: 131811 / تاریخ انتشار : 1398/4/2 ساعت : 10:58

اعزام گروه‌های جهادی کهگیلویه و بویر احمد از ۱۱ تیر به مناطق محروم

مالک انوری بیان کرد: اعزام گروه‌های جهادی از ۱۱ تیر ماه به مناطق محروم استان آغاز می‌شود و تا ۱۷ شهریور سال جاری ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویر احمد گفت: اعزام گروه‌های جهادی از ۱۱ تیر ماه به مناطق محروم استان آغاز می‌شود و تا ۱۷ شهریور سال جاری ادامه دارد.

 
 مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویر احمد در گفتگو با خبرنگاران گفت: ثبت نام اردو‌های جهادی بسیج دانشجویی آغاز شده است و تا دهه اول تیر ماه ادامه دارد.
 
 
انوری مطرح کرد: تا کنون ۱۵ دانشگاه برای ثبت نام جهادگران اعلام آمادگی کرده است و از دانشجویان علاقه‌ مند می‌توانند با مراجعه به دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها برای حضور در اردو‌های جهادی ثبت نام کنند.
 
 
مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویر احمد خاطر نشان کرد: اعزام گروه‌های جهادی از ۱۱ تیر ماه به مناطق محروم استان آغاز می‌شود و تا ۱۷ شهریور سال جاری ادامه دارد.
 
 
وی در ادامه گفت: تا کنون ۱۵ گروه ۳۰ نفره به مدت ۱۰ روز، در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، پزشکی و دامپزشکی برای خدمت رسانی به مناطق محروم معین شده است.
 
 
انوری با اشاره به اعزام جهادگران خانم به اردو‌های جهادی بیان کرد: خانم‌ها بیشتر در حوزه‌های فرهنگی و پزشکی فعالیت می‌کنند.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.