گروه: اخبار استان خبر: 131775 / تاریخ انتشار : 1398/4/1 ساعت : 20:17
نظرسنجی ویژه صبح زاگرس؛

مخالف ابقای کدام یک از مدیران استان توسط استاندار کهگیلویه و بویراحمد هستید؟/کدام یک از مدیران باید ابقا و ارتقا پیدا کنند؟

این پایگاه خبری نظرسنجی ویژه ای از میزان رضایت مردم از عملکرد مدیران استانی برگزار خواهد کرد تا استاندار کهگیلویه و بویراحمد از نظرات مردم استان در خصوص تیم مدیریتی خود آگاه شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با روی کار آمدن استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد این ذهنیت در میان مردم و حتی مدیران به وجود آمده است که کدام یکی از آن ها در پست های مدیریتی خود ابقا و کدام یک با مسئولیت های خود خداحافظی خواهند کرد.

 

با توجه به اینکه استاندار هنوز شناخت کاملی از مدیران ستادی و دستگاه های اجرایی استان ندارد، یکی از راه های آگاهی وی از عملکرد مدیران فعلی استان، میزان رضایت مردم از عملکرد آن هاست که این مساله را می توان از طریق نظرسنجی های مختلف مشخص کرد.

 

بنابراین این پایگاه خبری نظرسنجی ویژه ای از میزان رضایت مردم از عملکرد مدیران استانی برگزار خواهد کرد تا استاندار کهگیلویه و بویراحمد از نظرات مردم استان در خصوص تیم مدیریتی خود آگاه شود.

 

سوال نظرسنجی: از عملکرد کدام مدیرکل راضی بوده اید و خواستار ابقا و رشد وی در تیم مدیریتی استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد هستید؟

 

اولین گروه که شامل 5 مدیر زیر خواهد بود به شرح زیر است:

نفر اول - مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی - سید علی فتح میر محمدی

نفر دوم - مدیر کل اداره کل پدافند غیر عامل - عباس بهشتی روی

نفر سوم - مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل - سید محمد تقوی

نفر چهارم - مشاور استاندار در امور ایثارگران - سید محمود داربام

نفر پنجم - مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده - آذر صفایی نیا

 

اولین گروه از نظرسنجی عصر امروز  برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.