گروه: اخبار استان خبر: 131754 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 ساعت : 09:55
با هدف ارتقای سطح توان مدیران صورت گرفت:

برگزاری آزمون آنلاین انتخاب و انتصاب مدیران مدارس بهمئی+تصاویر

آزمون برخط انتخاب و انتصاب مدیران مدارس بهمئی با هدف ارتقای سطح توان مدیران صورت در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ آزمون انتصاب و انتخاب مدیران مدارس شهرستان بهمئی به همت اداره آموزش و پرورش به صورت آنلاین در شهر لیکک برگزار شد.

 رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در این راستا به خبرنگار ما گفت: بر اساس دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران کسانی که متقاضی مدیریت مدارس بودند در بازه زمانی مشخص شده در سامانه ثبت نام نموده اند و امروز با حضور در آموزش و پرورش با نظارت کامل عوامل ستادی آزمون برگزار گردید.

 

 

وی افزود: منابع آزمون از طریق پورتال وزارت خانه و سامانه جامع ltms  در اختیار داوطلبان قرار گرفت که شرط ورود به مرحله پایانی( مصاحبه) پاسخ گویی به  60% از سوالات آزمون است.

صادق جریده بر لزوم ارتقای سطح کمی و کیفی آموزش، استفاده از ظرفیت ها و فناوری های نو در راستای ارتقای سطح آموزشی مدیران، معلمان و دانش آموزان بهمئی تاکیدکرد.

وی افزود: روند انتخاب و انتصاب مدیران در مقاطع تحصیلی باید براساس شایستگی ها و توانمندی های افراد و مدیران باتجربه و خلاق صورت گیرد.

جریده خاطرنشان کرد: توجه به اصل آموزش و به روز رسانی این آموزش ها از طریق آزمون های برخط(آنلاین) می تواند در پیشبرد اهداف عالی آموزش در خدمت به دانش آموزان و فرهنگیان موثر باشد که نیازمند همت وتلاش بیشتری است.

وی با بیان اینکه قبول شدن باید دوره ICDL را هم بگذرانند، گفت:این آزمون با حضور فلاحی کارشناس گروههای آموزشی متوسطه استان، و نیروهای ستادی آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد که در مجموع ۸۴ نفر  شرکت کننده داشت.

 ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده کنید:

 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.