گروه: اخبار استان خبر: 131681 / تاریخ انتشار : 1398/3/30 ساعت : 14:23

نامه ای به رییس قوه قضاییه/چرا بدهکاری بزرگترین بدهکار بانکی استان، پرداخت نمی شود؟/آیا دست های پشت پرده ای برای عدم پرداخت حق کارشناسان وجود دارد؟

امروز خبر انفصال 60 قاضی مفسد دستگاه قضا در رسانه ها آمد، امیدواریم بزودی هم خبر برخورد قاطع با هر فردیکه در روند این موضوع اختلال ایجاد کرده است در خروجی رسانه ها منتشر شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در این متن دریافتی از سوی جمعی از جوانان کهگیلویه و بویراحمدی نوشته شده است:

 

جناب آقای رییسی (دامه برکاته)؛

سلام علیکم؛

نیک می دانیم آمدن شما امیدی بود در کالبد دستگاه قضایی که شعارش مبارزه قاطع با مفاسد است.

همانطور که مستحضرید یکی از مهمترین موضوعاتی که مطالبه عمومی مردم و رسانه ها در سال گذشته در فضای استان بود بحث بازگشت بدهکاری بزرگ میلیاردی استان با نام " ل ب " بود که حرف و حدیث زیادی را در فضای عمومی جامعه ایجاد کرده است.

 

مجموعه سیستم قضایی استان که عملکرد موفقی ابتداعا در جریان این پرونده داشته است اما مدتیست که از خود حرکتی نشان نمی دهد، اینکه علت چیست، هنوز در هاله ای از ابهام است؟

 

اما گمانه زنی ها نشان می دهد که پرونده از سمت دادسرا به دادگاه رفته است و پس از اینکه مدتی منتظر وقت دادگاه می ماند، الان چند صبایی است که معطل پرداخت هزینه چندمیلیونی کارشناسی حساب های بانکی و مالی و همچنین کارشناسی دقیق میزان واقعی املاک این بدهکار بزرگ بانکی استان است.

 

آقای "ل ب" که هم اکنون نیز حکم جلب اولیه وی بخاطر پرونده دیگری صادر شده است، مدتی در زندان بود و اکنون بخاطر عفو مدتیست که آزاد است.

 

آیا انصاف نیست میلیاردها پول تخصیص یافته بانکی مردم بدبخت این استان به آنها بازگردد تا صرف توسعه شود؟

 

آیا پرداخت شش تا هشت میلیون پول کارشناسی از عهده دستگاه قضا جهت ادامه رسیدگی دقیق به پرونده بر نمی آید؟

 

امروز خبر انفصال 60 قاضی مفسد دستگاه قضا در رسانه ها آمد، امیدواریم بزودی هم خبر برخورد قاطع با هر فردیکه در روند این موضوع اختلال ایجاد کرده است در خروجی رسانه ها منتشر شود.

 

جمعی از جوانان پیگیر مطالبات مردم

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.