گروه: اخبار استان خبر: 131673 / تاریخ انتشار : 1398/3/30 ساعت : 12:52

پایان مهلت یک ماهه شهرداری یاسوج برای تعیین تکلیف پل چهارم بشار؛ آیا به دستگاه دیگری واگذار میشود؟/پاسخ قاطع معاون عمرانی استاندار در این باره!

معاون عمرانی استاندار با اعلام اینکه شهرداری یاسوج تا فردا برای رسیدگی به این مساله فرصت دارد، بیان کرد: کمیته ای با حضور دستگاه های اجرایی مربوطه تشکیل خواهد شد و در صورتی که شهرداری نتواند این کار را انجام دهد به دستگاه دیگری واگذار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پل چهارم بشار که در سال 94 کلنگ زنی شد که یکی از راهکارهای مسئولین برای بهبود نرافیک و همچنین تردد مسافران و دسترسی به بیمارستان امام سجاد(ع) بود، افتتاح این پل همچنین از بار ترافیکی در محدوده بیمارستان امام سجاد(ع) می کاهد، و ارتباط  بین چند نقطه شهر را بهبود می بخشد.

 

این پل که قرار بود تا پایان سال 97 به پایان برسد به دلیل مشکلات مالی و سیستم های اجرایی طبق زمانبندی تعیین شده پیش نرفته است.

 

ماه گذشته جلسه ای در استانداری کهگیلویه و ویراحمد برگزار شد و یکی از مواردی که به آن پرداخته شد موضوع پل چهارم بشار و نارضایتی مسئولان استان از روند اجرای این پل بود در حالی که  معاون فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اختصاص اعتبار 8 میلیارد تومانی برای پل چهارم بشار(پل بلوار رجاء) گفت: هیچ پروژه استانی و ملی در کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد که به اندازه این پل اعتبار دریافت کرده باشد.

 

در نهایت معاون عمرانی استاندار تا پایان خرداد ماه به شهرداری یاسوج مهلت داد تا نسبت به تعیین تکلیف وضعیت پل اقدام کنند و در صورتی که پروژه پیشرفت چندانی نداشته باشد مجری طرح از شهرداری یاسوج به دستگاه دیگری واگذار شود.

 

با توجه به مهلت مقرر و زمانی که معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد مشخص کرده بود فردا آخرین مهلت شهرداری به منظور تعیین تکلیف وضعیت این پل خواهد بود.

 

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس با اعلام اینکه شهرداری یاسوج تا فردا برای رسیدگی به این مساله فرصت دارد، بیان کرد: کمیته ای با حضور دستگاه های اجرایی مربوطه تشکیل خواهد شد و در صورتی که شهرداری نتواند این کار را انجام دهد به دستگاه دیگری واگذار می شود.

 

عزیز فیلی بیان کرد: قرار بر این است روز شنبه این نشست تشکیل شود و تصمیم گیری لازم صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.