گروه: اخبار استان خبر: 131659 / تاریخ انتشار : 1398/3/30 ساعت : 11:12

حرکت لاکپشتی ساخت کلینیک تخصصی جامع دهدشت+تصاویر

این کلینیک به مساحت 1800 مترمربع در سه طبقه و با اعتبار اولیه 3 میلیارد و 600 میلیون تومان در حال احداث است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  کهگیلویه؛ زیرساخت های درمانی شهرستان کهگیلویه شامل بیمارستان،اورژانس و دو کلینیک تخصصی است که همواره درحال خدمات رسانی به مردم کهگیلویه است.
با این وجود این زیر ساخت ها جوابگوی جمعیت ۲۰۰ هزار نفری شهرستان نبوده و‌صفوف انتظارپشت درب مطب پزشکان سند این ادعاست.علی رغم نقایص کمی زیرساخت های شهرستانی در زمینه درمان کیفیت این مراکز درمانی نیز امری است که نیاز به توجه وافر مسئولین شهرستانی دارد.

 

چند سالی است که شبکه بهداشت کهگیلویه جهت متمرکز کردن کلینیک های تخصصی اقدام به ساخت کلینیک تخصصی جامع در محل بیمارستان دهدشت کرده که در ابتدا پیشرفت نسبتا خوبی داشته اما در ادامه روند حرکت لاکپشتی داشته است.

 

به گفته مسئول وقت شبکه بهداشت کهگیلویه این کلینیک به مساحت 1800 مترمربع در سه طبقه و با اعتبار اولیه 3 میلیارد و 600 میلیون تومان در حال احداث است.

 
کلینیک‌های شماره 1 و 2 امام سجاد(ع)  به صورت موقت جهت ارائه خدمات درمانی به مردم شهرستان راه‌اندازی شده بودند تا جوابگوی نیازهای مردم باشند.

 
 
 
 
 

 
 احداث کلینیک تخصصی در طرح تحول سلامت پیش‌بینی شده  است و تا کنون حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بعد از آن تجهیز کردن آن به وسایل و‌امکانات مورد نیاز امری ضروری برای به سرانجام رساندن این پروژه درمانی است که امیدواریم مسئولین استان جهت به سرانجام رسیدن آن و رفاه حال مردم تلاش بیشتری به خرج دهند.
 
 به طور تقریبی روزانه ۹۰۰ بیمار در مراکز درمانی شهرستان کهگیلویه ویزیت می شوند که با ساخت کلینیک تخصصی جامع کیفیت رسیدگی و خدمات درمانی به بیماران به مراتب بهتر از گذشته خواهد شد.

 

تصاویر تکمیلی در ادامه آمده است :

 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/ 
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.