گروه: اخبار استان خبر: 131622 / تاریخ انتشار : 1398/3/30 ساعت : 07:54
پیگیری مطالبات مردمی؛

واکنش سرپرست مخابرات استان به مشکل آنتن دهی و اینترنت ضعیف محمود آباد یاسوج

سید محمد هادی امیری اظهار کرد: در جلسه ای که امروز داشته ایم دستور داده ام که مکان را بررسی کرده و در آن جا سایتی ایجاد شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس برخی از ساکنین منطقه محمود آباد شهر یاسوج با مکاتباتی که با این پایگاه خبری داشته اند درخواست پیگیری مشکل آنتن دهی و اینترنت دراین ناحیه را جویا شده اند که این مشکلات را از طریق سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بوبراحمد پیگیری کردیم.

 

وی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص مشکل آنتن دهی و اینترنتی منطقه محمود آباد شهر یاسوج بیان کرد: در منطقه محمود آباد سایت تلفن همراه نداریم در آن جا یک تقویت کننده داریم هنگامی که جریان برق قطع می شود آنتن دهی آن جا هم ضعیف می شود.

 

سید محمد هادی امیری اظهار کرد: در جلسه ای که امروز داشته ایم دستور داده ام که مکان را بررسی کرده و در آن جا سایتی ایجاد شود.

 

امیری تصریح کرد: منطقه محمود آباد به دلیل اینکه جزء مناطق توریستی به شمار می رود در جلسته دستور داده ام که این منطقه را در دست بررسی قرار دهند و مکانی را برای احداث سایت انتخاب کنندکه امیدوارم مشکل در آن جا نیز حل شود.

 

وی افزود: پس ازاینکه کارهای آن اعم از ایجاد دکل و سایرخدمات دیگر در این منطقه انجام شد و همچنین  گفته ایم که به صورت اورژانسی ریپیتر هایی که در ان جا هستند را راه اندازی کنندتا وقتی که بخواهیم سایت را راه اندازی کنیم مشکلی ایجاد نشود.

 

سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد در پایان گفت: سایت 4الی 5ماه طول می کشد تا راه اندازی شود، بتن و سیمان و دکل  آن حداقل یک ماه طول می کشد تاایجاد شود پیگیر این مسئله خواهیم بود تا مشکلات این منطقه نیز حل شود.

 

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
امین
1398/3/30 - 09:59
واقعا آنتن دهی در منطقه محمود آباد مشکل جدی است منطقه ی تفریحی _گردشگری است بعضی از افرادی که برای کونوری و ورزش ...به آن منطقه می آیند گاهی وقت دچار مشکل می شوند که نیاز به تماس فوری دارند اما متاسفانه با مشکل عدم آنتن دهی مواجه می شوند پس لازم است اقدام جدی در این زمینه صورت گیرد
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.