گروه: اخبار استان خبر: 131619 / تاریخ انتشار : 1398/3/29 ساعت : 18:56
آنچه در جلسه شورای فرهنگ عمومی بهمئی گذشت:

نبود برنامه جامع برساماندهی اوقات فراغت جوانان/فرماندار:گلایه جوانان از نبود امکانات مناسب باتوجه به نیاز آنان کاملا درست است+تصاویر

سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی با محوریت ساماندهی ومدیریت اوقات فراغت جوانان در تابستان98 با رویکرد های مختلف همراه با بیان دغدغه های جوانان این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی ظهر امروز با محوریت ساماندهی ومدیریت اوقات فراغت تابستان برگزارشد.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و دبیرشورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی در این نشست با خیرمقدم به اعضای حاضر در جلسه و اشاره به مصوبات نشست قبل، گفت: همه مصوبات نشست قبل اجرا شد که در این راستا از همه ادارات تقدیر می شود.

 

 

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی در ادامه این نشست با خیرمقدم به همه اعضای شورای فرهنگ عمومی ، ابتدا به موضوع تعیین مربیان طرح های اوقات فراغت و لزوم پیگیری دستگاه های مربوطه پرداخت.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد یوسف افروغی گفت:نیاز هست که همایشی متشکل از همه مربیان طرح های تابستانه برگزار وموارد مورد نیاز برای هرچه بهتر برگزار کردن طرح های مربیان برای آنها بیان وتشریح گردد.

 

وی در ادامه سخنان خود پارک شهر را یکی از بهترین مکانها برای اجرای برنامه های متنوع فرهنگی وهنری دانست و افزود: می طلبد نیروی انتطامی نسبت به امنیت آن وبرخورد با هنجارشکنان و شهرداری نسبت به نظافت وپاکیزگی آن وهمچنین اداره برق نسبت به روشنایی کل محیط پارک همکاری کنند.

 

امام جمعه شهر لیکک در ادامه سخنان خود به موضوع ایاب وذهاب طلاب ومربیان اوقات وفراغت اشاره کرد و گفت: ادارات ونهادهایی که وسیله نقلیه دارند با این عزیزان همکاری نمایند.

 

 

حجت الاسلام افروغی در ادامه سخنان خود نبود معاون فرهنگی شهرداری لیکک ونبود آن را نیاز ضروری همکاری شهرداری در اجرای برنامه های فرهنگی وهنری دانست و از شورا وشهردار خواست که نسبت به این مهم اقدام کند.

 

وی خاطرنشان کرد:یکی دیگر از نهادهایی که می تواند بیشترین همکاری را در اجرای برنامه های اوقات وفراغت داشته باشد، اداره ورزش وجوانان است که دراین راستا اگر بتواند نسبت به برگزاری مسابقات مختلف همراه با جام در بین جوانان ونوجوانان انجام دهد، کمک بزرگی به این شهر ومردم می کند.

 

فرماندار و نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی  در این نشست با تقدیر از برنامه های اجرا شده در ماه مبارک رمضان ،به نگرانی مردم از وضعیت برخی جوانان ونوجوانان وهنجار شکنی آنها پرداخت.

 

 

حکمت الله سنایی گفت:نگرانی آنها بجاست ؛متاسفانه جوانان ونوجوانانی در سطح شهر وپارک مشکلاتی برای مردم بوجود می آورند، از طرفی محدودیت های قانونی برای برخورد با آنها مانع از برطرف کردن کامل این آسیب اجتماعی می کند، بنابراین می طلبد که همه مردم و دستگاه های امنیتی دست به دست هم بدهند تا نسبت به رفع این معضل اقدام جامعی صورت گیرد .

 

سنایی در پایان سخنان خود ازسرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی به دلیل اجرای برنامه های فرهنگی متنوع درماه مبارک رمضان، تقدیر و تشکر کرد.

تصاویر مربوط به این نشست را در ادامه مشاهده کنید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.