گروه: اخبار استان خبر: 131436 / تاریخ انتشار : 1398/3/27 ساعت : 09:21
صبح زاگرس در روزی که گذشت:

حواشی تکریم و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد/پایانی بر وعده های نماینده بویراحمد درمورد راه آهن یاسوج/استانداری که سودای کاندیداتوری مجلس را داشت

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

 

در مراسم تکریم و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد؛

 

مراسم تکریم و معارفه استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون سیاسی وزیر کشور، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی در سالن کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

_______________________________________________________________________________

استانداری که کاندیداتوری مجلس را بر استانداری کهگیلویه و بویراحمد ترجیح داد/احمدی حتی حاضر نشد خانواده اش را در یاسوج سکونت دهد/روز اول وقوع سیل پیش بینی شده فروردین ماه استاندار کجا بود؟/پشت پرده ایلامی به جای ایلامی چیست؟

 

مدتها بود که زمزمه هایی از دهلران مبنی بر کاندیداتوری احمدی در این حوزه به گوش می رسید، ما مردمان بد بدرقه ای نیستیم اما از اجحاف در حق استان مان نالانیم!

ادامه خبر را اینجا بخوانید

_________________________________________________________________________________

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

تا کنون آویزان کسی نبودم/نه کسی را جابجا می کنم و نه نیرویی می آورم/برای نوکری مردم آمده ام

 

 

کلانتری: بنده از قبل نه پیش بینی کردم نیرویی همراه خودم بیاورم و نه قرار داشتم نیرویی را جا به جا کنم با همین تیم جلو می روم ،ما می‌توانیم، منابع، امکانات، پشتوانه و نیروی انسانی داریم لذا برای خدمت گذاری و‌ نوکری مردم آمده ام.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

____________________________________________________________________________

 

پایانی بر وعده های نماینده بویراحمد درمورد راه آهن یاسوج/اظهارات نا امید کننده معاون عمرانی+تصاویر

 

نهایتا بتازگی معاون عمرانی استاندار آب پاکی را بروی یک پروژه بزرگ عمرانی استان ریخت تا دیگر نماینده بویراحمد و دنا نتواند در تبلیغات انتخاباتی خود بروی آن مانور دهد.

 

ادامه خبر را اینجا بخوانید

_____________________________________________________________________________

استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد:

اگر وارد مجلس شوم نماینده چهارم کهگیلویه و بویراحمد هستم/اقدامات نماینده گچساران الگوی یاسوج و دهدشت می شود/کاش فرصت بیشتری برای خدمت داشتم

 

احمدی: اگر وارد مجلس شدم به عنوان نماینده چهارم کهگیلویه و بویراحمد به این مردم خدمت خواهم کرد، هر جا مسئولیتی داشته باشم نیز کارگزار مردم کهگیلویه و بویراحمد خواهم بود.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.