گروه: اخبار استان خبر: 131413 / تاریخ انتشار : 1398/3/26 ساعت : 17:21
استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد:

اگر وارد مجلس شوم نماینده چهارم کهگیلویه و بویراحمد هستم/اقدامات نماینده گچساران الگوی یاسوج و دهدشت می شود/کاش فرصت بیشتری برای خدمت داشتم

احمدی: اگر وارد مجلس شدم به عنوان نماینده چهارم کهگیلویه و بویراحمد به این مردم خدمت خواهم کرد، هر جا مسئولیتی داشته باشم نیز کارگزار مردم کهگیلویه و بویراحمد خواهم بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد گفت: خوشحالم که قطار سرنوشت من را در این سامان قرار داد تمام تلاشم را به کار گرفتم که دیارم در شرایط بهتری قرار بگیرد اما چه کنیم با بدو ورود به مشکلاتی رو به رو شدیم در اسفند همان سال سقوط هواپیما بود، بعد تحریم های ناعادلانه بود و بعد هم با سیل همراه بود، اما خوشحالم با کمک مدیران و دستگاه های استان دست به دست هم دادیم و سرافرازانه این گردنه ها را پشت سر گذاشتیم و امروز کهکیلویه و بویراحمد بهتر از گذشته می درخشد.


احمدی بیان کرد: ما باید مسیر ترسیم شده را دنبال کنیم چیزی که در ذهن من بود امنیت و ثبات و پایداری معیشت مردم بود صیانت از حقوق شهروندی و احترام به مردم در دستگاه های دولتی نقطه آسیب شاخص های نتیجه گرا و پیامدها محور بود و پرهیز از سیاست زدگی بود اینها چهارچوب های مد نظر دولت بود و من تلاش کردم این موضوعات را دنبال کنم.

 

وی افزود: وضعیت خاص بود در تنگناهای مالی بودیم اما در این مدت ده ها پروژه کوچک و بزرگ به بهره برداری رسید و ده ها پروژه کلنگ زنی شد چرخ رشد استان در مسیر بالندگی قرارگرفت بهره برداری از صدها تخت بود با مجهزترین تجهیزات بود راه اندازی ده ها واحد صنعتی جدید بود شاخص های اشتغال استان رو به بهبودی گذاشت پتروشیمی دهدشت، پروژه پاتاوه به دهدشت و سایر پروژه ها که سال ها راکد شده بود.

 

احمدی بیان کرد: 180 میلیون یورو برای یک پروژه در نظر گرفتیم، بیواتانول باشت، فسفات چرام، کارخانه گیاهان دارویی در استان کلنگ زنی شد، افتتاح طرح های متنوع آب و خاک، گلخانه ای و مدیریت منابع آب استان را داشتیم، مفتخریم ضریب نفوذ ابیاری نوین به مرز ۷۰درصد رسیده است.

 


وی افزود: در حوزه ورزش ده ها پروژه سالن های سر پوشیده به بهره برداری رسید، به طور بی سابقه ای در سال ۹۶و۹۷شاهد حضور فرزندان استان در میادین ملی و بین المللی بودیم.

 


در حوزه فناوری و شرکت های دانش بنیان دستاوردهای استان ما با هیچ دوره ای در استان قابل مقایسه نیست از نظر تولیدات علمی دانشگاه یاسوج به رتبه زیر ۱۵رسیده است، در حوزه مسکن روستایی جزو پنج استانی خواهیم بود چند ماه آینده جشن پایان مسکن مهر را برگزار کنیم.

 


احمدی ادامه داد: اقدامات تاجگردون در بافت فرسوده گچساران که انجام داد همین الگو را در دهدشت و یاسوج پیگیری می کنیم، کاش فرصت بود که بیش از این برای مردم خدمت می کردم تلاشی که برای ساختار اداری انجام دهیم تا ساختارها را هدفمند نکنیم و فرصت به نخبگان ندهیم در مقطعی کوتاه پل ها امید می دهد اما سرمایه های ما زیر زمین نیست تلاش ما باید روی زمین باشد.

 


علی محمد احمدی در ادامه گفت: اگر وارد مجلس شدم به عنوان نماینده چهارم کهگیلویه و بویراحمد به این مردم خدمت خواهم کرد، هر جا مسئولیتی داشته باشم نیز کارگزار مردم کهگیلویه و بویراحمد خواهم بود.

 

 


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.