گروه: اخبار استان خبر: 131330 / تاریخ انتشار : 1398/3/26 ساعت : 12:06
داغ های مجازی؛

واکنش تند مدیریت رستوران دورهمی به انتشار خبر پلمپ این رستوران از شبکه دنا

مدیریت رستوران دورهمی یاسوج در صفحه اینستاگرامی این رستوران به شایعات و اخبار منتشر شده در خصوص پلمپ این رستوران واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روزهای اخیر پلمپ یکی از معروف ترین شیرینی سراهای کهگیلویه و بویراحمد سر و صدای زیادی را در فضای استان به وجود آورد.

 

در همین راستا گزارش های زیادی از سوی رسانه ها و شبکه استانی دنا نیز منتشر شد که در این میان فیلمی از پلمپ یک درب آلومینیومی منتشر شد و برداشت این بود که این فیلم از رستوران دورهمی گرفته شده است که مدیریت این رستوران در صفحه مجازی خود توضیحاتی ارائه داده است که در ادامه می خوانید:


طبق اخبار گذشته لازم دانستم توضیحاتی پیرامون گزارش نصفه و نیمه خبرگزاری صداسیمای استان در ارتباط با رستوران دورهمی عرض کنم.نهایت تاسف برای خبرنگاری که قبل از آموختن شیوه تهیه گزارش، میکروفون در دست میگیرد و قسمتی از ماجرا را گزارش میکند و فهمیدن اصل ماجرا را به قضاوت مردم میسپارد.و ظاهرا جز ایجاد شبهه و سوظن در اذهان عمومی نسبت به این برند هدفی نداشته است و فیلمی که از پلمپ درب آلومینیومی منتشر شد مربوط به این رستوران نبوده و خبرگزاری صدا و سیمای استان باید جوابگوی این مسئله باشد.


به دلیل نداشتن کارت بهداشت کارگر جدید رستوران که به تازگی مشغول کارشده بود رستوران بسته شد و قبل از رسانه ای شدن با همکاری شبکه بهداشت در کمتر از 24 ساعت بازشد اما تعمیرات کف سالن رستوران تا امروز ادامه داشت و این رستوران هیچگونه تخلف بهداشتی در ارتباط با موادغذایی نداشت.


بی شک تا وقتی که بیش از حد نیاز یک استان،مجوز رستوران صادر میشود پیشرفت برند دورهمی به مزاج خیلی ها خوش نخواهد آمد و بعضی را برای گذاشتن چوب لای چرخ پیشرفت بیشتر ما، دست به کار می کند اما فراموش نکنید که با پله هایی که با تخریب دیگران میسازیم هیچگاه به پیشرفت نخواهیم رسید و اگر به جای اینکه انرژی خود را صرف تخریب دیگران کنیم به کار خود کیفیت ببخشیم قطعا بهتر جواب خواهیم گرفت. این اقدام اولین اقدام برای تخریب این برند نبوده و آخرین هم نخواهد بود اما تا زمانی که تبلیغ ما کیفیت غذاهای ما است با امید به خدا به کارمان ادامه می دهیم.


لازم به ذکر است که در سال 97 از طرف صدا و سیمای استان تهران از مدیریت این رستوران که دارای چندین گواهینامه بین المللی است به عنوان یکی از بهترین کارآفرینان کشور دعوت به عمل آمده و تقدیرشده است و در بهمن ماه 97 از طرف خبرگزاری صدا و سیمای تهران گزارشی مربوط به غذای محلی این رستوران تهیه شد و مورد تقدیر قرار گرفت.


این رستوران میزبان گروه فیلم سازی قصر شیرین با هنرنمایی بازیگرانی چون حامد بهداد بوده است.

 

استانداری و مهمانان ویژه استان،اداره آب،برق،معاونت درمان،نظام مهندسی،نظام پزشکی، علوم پزشکی، بنیادمسکن، جهادکشاورزی، شرکت تعاونی روستانی،شهرداری،میراث فرهنگی،اداره مالیات، ورزش و جوانان، هیئت بسکتبال، خوانندگان محلی و خواننده های پاپ کشور چون میثم ابراهیمی و....،بانک ها،شرکت های خصوصی و دولتی،و میزبان انواع جشن ها و.... بوده که این حجم استقبال اشخاص مطرح، بدون کمترین تبلیغات و در کمترین زمان، شاهدی بر داشتن بهترین کیفیت غذایی و تازه ترین مواد غذایی و داشتن فضای دلنشین این رستوران است.

 

 تا به حال هیچ شکایت بهداشتی از غذاهای این رستوران گزارش نشده که این خود نیروی محرکه ای برای ادامه دادن این برند است، هرچند کم نبودند افرادی که در راستای ایجاد بی نظمی اقدام کردند ولی خوشبختانه به نتیجه نرسیدند.

 همچنین این رستوران فردا میزبان مهمترین مهمان این استان خواهد بود، مردم فهیم و مهمان نواز این استان بی شک لایق بهترین ها هستند و ما نهایت تلاش مان را برای ارائه بهترین خدمات به کارگرفتیم و خواهیم گرفت هرچند سنگ انداختن برخی،کار را کمی مشکل میکند.
 


انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.