گروه: اخبار استان خبر: 131289 / تاریخ انتشار : 1398/3/25 ساعت : 15:23

رامهرمزی ها به کمک شهرداری لیکک آمدند!+تصاویر

بنیاد پاکبان محیط زیست شهرستان رامهرمز درحرکتی نمادین به شهرستان بهمئی آمده اند و خیابان اصلی شهرستان و اردوگاه تفریحی ماغر را پاکسازی کردند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر مسئولان بنیاد پاکبان شهرستان رامهرمز درحرکتی نمادین به بهمئی سفر کردند و در اقدامی تحسین برانگیز خیابان اصلی شهرلیکک و اردوگاه تفریحی ماغر را پاکسازی کردند.

 

سنایی، فرماندار بهمئی  باتقدیر و تشکر از حضور بنیاد پارکبانان محیط زیست رامهرمز،گفت: حال زمین خوب نیست، زمین مادر ماست و این وظیفه ماست که هوای مادر بیمار خود را داشته باشیم.

تقوی، شهردارلیکک هم با خیرمقدم وخوش آمد گویی به پاکبانان  رامهرمز، گفت:این حرکت بسیار جالب برای اولین بار برای پاکسازی درشهرستان بهمئی رخ داد و انشالله که مردم شهر لیکک همت کنند وپاکبانانی برای شهرخودباشیم تاشهری زیبا داشته باشیم .

یکی ازبانیان  این کار خیر گفت:با عنایت به اینکه  زیست بوم شامل بستر شهری و مکان های گردشگری و رفاهی  روزانه مورد استفاده  ما قرار می گیرد و گهواره  پویای ماست، بنابراین رسالت ما در قبال مهروزی طبیعت ،پاسداشت سخاوت اوست.

 

قدرت اله عارف فر افزود:انسان امروزی ناگزیراست در راستای شاداب سازی محیط زندگی و جلوگیری از هرگونه تنش زیست محیطی گام بردارد،چون ما در برابر آیندگان باید پاسخگو باشیم.

وی گفت:در همین راستا و براساس رسالت فرهنگی،اجتماعی از بنیاد پاکبانان محیط زیست رامهرمز دعوت کردیم تا در جهت ترویج فرهنگ پاکسازی و شاداب سازی محیط زندگی گامی برداشته شود.

عارف فرگفت:از این دست حرکت های خودجوش و مردمی که برای کمک به طبیعت در شهرستان بهمئی صورت گرفت، قابل تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد:امیدوارم بتوانیم سازمان مردم نهادی به ثبت برسانیم؛البته این مهم میسر نخواهد شد مگر با همت یک یا چند انسان نیک نهاد و نیکو کار که بتوانند حامی مالی این سمن باشند.

عارف فر گفت: وظیفه دارم از قبول زحمت موسس و حامی مالی بنیاد پاکبانان رامهرمز، دکتر حمید تقوی فر و مدیریت سمن برادر خوبم استاد سال افزون و هماهنگ کننده عزیز جناب آقای شیخی و همه اعضای محترم و نیک نهاد گروه تقدیر و تشکر نمایم.

وی افزود: همچنین از الطاف و حمایت وهمراهی فرماندار پرتلاش ، شهردار پویا ، همکاران محترمشان ،صدا و سیما ،اصحاب رسانه  و تمامی برادرانی که همراهی کردند، تقدیر و تشکر می نمایم.

عارف فردرپایان گفت:پاکبانان از ورودی شهر کار پاکبانی را آغاز کردند، این کار خوب و پسندیده در دو طرف بلوار امام  صورت گرفت، اعضای بنیاد پاکبانان و همراهان در طول مسیر با عشق و علاقه  خاصی هدف نیک خود را تجلی بخشیدند.

 پس از اتمام کار پاکبانی در شهر، راهی کمپ تفریحی امامزاده عبدالله در تنگ ماغر شدند که در آن مکان زیارتی و اقامتی پس اقامه نماز و صرف نهار محوطه را پاکبانی نمودند، ودرپایان دورهمی شاعرانه  داشتند که شاعران به شعر خوانی شعرطنز پرداختندوبرنامه شادی را به اجرا گذاشتند.

خبرنگار:داود طلوعی مطلق

 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.