گروه: اخبار استان خبر: 131221 / تاریخ انتشار : 1398/3/24 ساعت : 13:55

پایانی بر شایعات انتقال تیم هندبال فرازبام خائیز به بهبهان/پارسایی: به احترام مردم دهدشت می مانم

پارسایی با بیان اینکه هیچ گاه در ورزش دنبال نان و نام نبوده ام و افتخار می کنم که نام دهدشت در کل ایران فراگیر شود فقط به خواست شما مردم احترام میگذارم و مجموعه فرازبام در دهدشت می ماند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل؛ چند روز اخیر فضای عجیبی بر مجموعه هندبال دهدشت حاکم بود، حالی پر از استرس و التهاب که خانواده های هندبال پایان این ورزش را در کهگیلویه جلو چشم خود می دیدند.

 

کار از مصاحبه مجید پارسایی شروع شد که از بی مهری ها گفت و تصریح کرد تیم را به نقطه دیگر خواهد برد،همین مساله باعث شد خانواده هندبال کنار هم جمع شوند تا از پارسایی بخواهند در دهدشت بماند.
 

شب گذشته خانواده های هندبال کهگیلویه نشستی خودجوش برای جلوگیری از تعطیل شدن هندبال در کهگیلویه برگزار کردند، در این همایش جمعی از مسئولان و خانواده هندبال و مردم از پارسایی خواستند در دهدشت بماند و فرازبام را به جای دیگر انتقال ندهد.

 

خنجری معاون فرماندار کهگیلویه، کاظمی جو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناصر سلیمی سرمربی تیم فرازبام، براتی دبیر هئیت هندبال و جمعی از خانواده های هندبال کسانی بوده اند که در این مراسم به سخنرانی‌ پرداختند.


مجید پارسایی مدیر عامل فراز بام در این نشست گفت: از همه شما ممنونم که مرا غافلگیر کردید و شرمنده خوبی شما مردم شدم.

 

وی با بیان اینکه هیچ گاه در ورزش دنبال نان و نام نبوده ام و افتخار می کنم که نام دهدشت در کل ایران فراگیر شود فقط به خواست شما مردم احترام میگذارم و مجموعه فرازبام در دهدشت می ماند.

 

انتها پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.