گروه: اخبار استان خبر: 131218 / تاریخ انتشار : 1398/3/24 ساعت : 16:41
نماینده بویراحمد و دنا در گفتگو با صبح زاگرس:

بهترین پاسخ به هر گونه میانجیگری عدم اعتماد به دولت امریکاست/سخن رهبری برای همه ما فصل الخطاب است/نباید با یک پیام و میانجیگری دچار انفعال شویم

زارعی: طبیعی است که این دولت و ترامپ با این خصوصیات غیرقابل اعتماد هستند و بهترین و بالاترین پاسخ به هر گونه میانجی گری عدم اعتماد و عدم مذاکره و عدم باور به حرف دولت امریکا و ترامپ است بنابراین پاسخ صریح و روشن مقام معظم رهبری برای همه مسئولان حجت است و در این پاسخ همه منافع نظام و مردم در نظر گرفته شده است.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص بیانات رهبر انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن گفت: عمل و حرکت و نیات امریکا برای ملت ایران و همه ملت های آزاده و مستقل دنیا و برای رهبر انقلاب که اشراف کامل و دقیقی به مسائل جهانی و بین المللی دارند و رفتارهای امریکا را کاملا در جریان هستند؛ امر روشنی است که غیرقابل اعتمادهستند.

 

غلام محمد زارعی بیان کرد: در واقع آزموده را دوباره آزمودن خطا است؛ امریکا یک بار در جریان برجام به عنوان یک پیمان و معاهده بین المللی به یکباره همه تلاش های بین المللی را نادیده گرفت و خودسرانه و وحشیانه این تصمیم بین المللی را زیر پا گذاشت و به همه اصول اخلاقی و بین المللی پشت کرد.

 

وی افزود: طبیعی است که این دولت و ترامپ با این خصوصیات غیرقابل اعتماد هستند و بهترین و بالاترین پاسخ به هر گونه میانجی گری عدم اعتماد و عدم مذاکره و عدم باور به حرف دولت امریکا و ترامپ است بنابراین پاسخ صریح و روشن مقام معظم رهبری برای همه مسئولان حجت است و در این پاسخ همه منافع نظام و مردم در نظر گرفته شده است.

 

زارعی ادامه داد: سخن رهبری برای همه ما فصل الخطاب است و همه باید به نظر ایشان توجه و عمل کنند چرا که منافع ملی در گروی تبعیت از فرمایشات رهبری است ایشان با در نظر گرفتن همه موضوعات آینده نگری بسیار دقیقی نسبت به مسائل انقلاب داشته اند و خواهند داشت.

 

نماینده بویراحمد و دنا اظهار کرد: مقام معظم رهبری در موضوع این چنینی مواضع صریحی را خواهند داشت و ما باید بدانیم که نقشه راهی است که توجه و عمل آن باعث تضمین آینده و منافع کشور خواهد بود و هر گونه اشتباه مجدد یک خطای استراتژیکی خواهد بود که جبران ناپذیر است.

 

زارعی در پایان گفت: با این خصوصیاتی که ترامپ دارد و با اهداف پلیدی که صهیونیسم جهانی برای پیشبرد اهداف خودش در منطقه و با حمایت امریکا دنبال می کند نباید به مذاکره دل خوش کنیم و با یک پیام و میانجیگری دچار انفعال شویم و این نقشه راهی را که رهبری بیان کرده اند را گم کنیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.