گروه: اخبار استان خبر: 131213 / تاریخ انتشار : 1398/3/24 ساعت : 15:40

فلورنتینو پرز با صحبت های حماسی، ادن هازارد را به هواداران رئال مادرید معرفی کرد

فلورنتینو پرز: افسانه ای بودن رئال مادرید باید با جذب بهترین بازیکنان جهان ادامه پیدا کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید به ادن هازارد، خرید کهکشانی جدیدشان خوش آمد گفت.

به نقل از آ.اس، مراسم معارفه در سالن کنفرانس سانتیاگو برنابئو و با پخش ویدئویی از عملکرد ادن هازارد در سال های گذشته آغاز شد. پس از پخش ویدئو فلورنتینو پرز مراسم را با صحبت هایش شروع کرد و گفت:

عصر به خیر. به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو خوش آمدید. امروز (پنجشنبه) روز فوق العاده و مهیجی برای رئال مادرید است. همه کسانی که این باشگاه را دوست دارند، احساس خاصی دارند. احساسی که یک بازیکن می تواند فوتبال را به چیز خاص و متفاوت تبدیل کند. 

ما فلسفه ای که از سانتیاگو برنابئو و آلفردو دی استفانو یاد گرفتیم را اعمال کردیم: افسانه ای بودن رئال مادرید باید با جذب بهترین بازیکنان جهان ادامه پیدا کند. امروز ما به یکی از بهترین بازیکنان جهان خوش آمد می گوییم. ادن هازارد از الان یکی از بازیکنان رئال مادرید است. 

امروز یکی از رویاهای ادن هازارد به حقیقت تبدیل شد. از امروز سانتیاگو برنابئو خانه تو است. در اینجا از اولین لحظه حضورت متوجه بهترین باشگاه، کادر فنی و هواداران می شوی. تو پس از سال های حضور در چلسی، باشگاهی که روابط دوستانه ای با هم داریم به کیفیت بالایی دست پیدا کردی.

انتها پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.