گروه: اخبار استان خبر: 131210 / تاریخ انتشار : 1398/3/24 ساعت : 15:00

میلان فعالیت خود را در دنیای نقل و انتقالات شدت بخشیده است

میلان وضعیت مانولاس را زیر نظر گرفته است؛ جامپائولو در رویای انتقال توریرا!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ بعد از نهایی کردن انتقال راده کرونیچ، میلان همچنان به فعالیت در نقل و انتقالات ادامه می دهد. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، تمرکز مدیران روسونری روی خط دفاع است و امروز پرونده کوستاس مانولاس بررسی شده است.

مدافع ۲۷ ساله و یونانی آاس رم، مورد توجه میلان است و اولین تماس های با مدیربرنامه وی، مینو رایولا امروز برقرار شده است. مانولاس بند فسخ ۳۶ میلیون یورویی دارد اما میلان در تلاش است از رمی ها تخفیف بگیرد. با این حال جالوروسی می گوید تنها در ازای فعال شدن بند، مانولاس می تواند تیم را ترک کند. از طرفی با توجه به اینکه رم باید به خاطر عواید سرمایه‌ای تا کمتر از ۳ هفته دیگر بازیکن بفروشد، میلانی ها امیدوار هستند که بتوانند از رم تخفیف بگیرند و مانولاس را خریداری کنند.

اگر این اتفاق رخ ندهد، دژان لوورن همچنان می تواند گزینه جذابی برای میلان باشد. در خط هافبک، مارکو جامپائولو در رویای به خدمت گرفتن لوکاس توریرا، هافبک آرسنال و سابق سمپدوریا است. این انتقال بسیار سخت به نظر می رسد چون آرسنال قصد ندارد بازیکنی که تابستان سال گذشته در ازای ۳۰ میلیون یورو خرید را بفروشد.

 

انتها پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.