گروه: اخبار استان خبر: 131192 / تاریخ انتشار : 1398/3/23 ساعت : 18:05
فرمانده انتظامی استان خبر داد

کشف بیش از 300 کیلوگرم مواد مخدر در یک عملیات مشترک

سردار مهدی انصاری از کشف 313 کیلوگرم مواد مخدر با همکاری پلیس چهار و محال و بختیاری در محور ورودی شهرستان "کیار" خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:313 کیلو تریاک در عملیات مشترک مأموران کشف شد. سردار "مهدی انصاری" در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشراف کامل بر سوداگران مرگ، از انتقال یک محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوبی کشور به مقصد یکی از استان های مرکزی کشور مطلع شدند.
 


وی افزود: مأموران با هماهنگی قضائی و تعامل با پلیس استان چهارمحال بختیاری، حین کنترل خودروهای عبوری در محور ورودی شهرستان "کیار" به یک دستگاه خودروی سمند، یک دستگاه خودروی پژو 405 و یک دستگاه خودروی پژو پارس مظنون و دستور توقف دادند.
 


سردار انصاری افزود: رانندگان با بی توجهی به دستور مأموران به مسیر خود ادامه داده که پس از طی مسافتی و با رعایت قانون به کارگیری سلاح، پس از شلیک تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک خودروها متوقف شدند.
 


این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه در بررسی مأموران مشخص شد خودروی پژو پارس و پژو 405 اسکورت کننده مواد مخدر بودند تصریح کرد: مأموران در بازرسی از سواری سمند  313 کیلو تریاک کشف، رانندگان دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودرو ها نیز به پارکینگ منتقل شدند.فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از اقدام، همکاری و تعامل به موقع مأموران پلیس استان چهار محال بختیاری  از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.